kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım acı olmuyor fazla alışkınım ben aslında ama hemen tekrarlamak gerekiyor ya sinir oluyorum ona
tertemiz olmayı seviyorumda işte alınmıyorda kısayken sorun oluyor bazen

evet lazere gitmeden önce bende yaptırıyodum.. bekarken kısa tüyler hadi tamamda ama evliyken çekiniyosun artık.. yani ben öyleyimm :KK17::KK17:

aynen canım ya ama yapcak bişeyde yok en temiz şeklimle olmaya çalışıyorum bende
sağol bilgiler için
ne yemek yaptın akşama bu arada

rica ederim tatlım... akşama etli güveç, pilav çorba,salata, tatlı olarakta kalburabastım var.. böyle..
sende neler var ?

umarım gitmez canım internetin neki gidiyor

inş. netim ttnet gitmemesi gerekiyo ama genelde bu sorunu k.k 'da yaşıyorum.. :26: :KK31:

rica ederim tatlım... akşama etli güveç, pilav çorba,salata, tatlı olarakta kalburabastım var.. böyle..
sende neler var ?

inş. netim ttnet gitmemesi gerekiyo ama genelde bu sorunu k.k 'da yaşıyorum.. :26: :KK31:

bizdede mercimek çorbası kabak yemeği ve pilav var bişey daha yapcam ama bulamadım salata ve güllaçta var
bendede ttnet var ama dediğin gibi sorun stenin kalabalık olmasında bence

bizdede mercimek çorbası kabak yemeği ve pilav var bişey daha yapcam ama bulamadım salata ve güllaçta var
bendede ttnet var ama dediğin gibi sorun stenin kalabalık olmasında bence

ohh sendede menü sıkıymışş. daha ne yapıcan gerek yok bence, afiyet,bal olsun :KK56: :KK34:
evet o kadar kadının kahrını çekiyor k.k.. allah yardımcısı olsun..

X