kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

MErhaba kızlarrrrrrrr hoşbulduk şimdi bi bakiniyim dedim senin msjı gördüm ya ben nezaman gelsem hiç kimse olmuyor sıkılıp kapatiyorum bende

canım ramazan dolayısıyla genelde akşamları kalabalık oluyor o yüzden rastlaşamıyoruz senle nasılsın iyimisin

canım ramazan dolayısıyla genelde akşamları kalabalık oluyor o yüzden rastlaşamıyoruz senle nasılsın iyimisin

canım akşamalri benim zamanım olmuyorki eve gidip yemek hazirla ye iç yıka toparla derken sızıp kaliyorum bir kösede hal olmuyor nete girmeye gündüzleri zaman oluyor oda kimse olmuyor.
iyyim çok şükür işe gidip geliyoruz işte bir kaç gün bayram tatili ii gelicek sen nasılsın

canım akşamalri benim zamanım olmuyorki eve gidip yemek hazirla ye iç yıka toparla derken sızıp kaliyorum bir kösede hal olmuyor nete girmeye gündüzleri zaman oluyor oda kimse olmuyor.
iyyim çok şükür işe gidip geliyoruz işte bir kaç gün bayram tatili ii gelicek sen nasılsın

haklısın canım ya çalışınca tüm iş akşama kalıyor
gündüzleride bu satte muhabbet oluyor genelde
iyiym bende canım bayram yaklaştı malum temizlik filan uğraşıyoruz işte sen yapıcakmısın temizlik yoksa varmı yardımcın falan

haklısın canım ya çalışınca tüm iş akşama kalıyor
gündüzleride bu satte muhabbet oluyor genelde
iyiym bende canım bayram yaklaştı malum temizlik filan uğraşıyoruz işte sen yapıcakmısın temizlik yoksa varmı yardımcın falan

Biz cumartesi eşimle yaptik canım temizligimizi mis gibi oldu evim arife günü bidaha süüpürr silerim yeterli olur

anladım canım tabii her yerde olmaz o iş sen ankara merkezdemi yaptırıyorsun ne kadar sürüyor sıkmıyorum seni umarım pek bilgim yok o yüzden öğrenmeye çalışıyorum

yarım saat falan sürüyor. bide ara veriyolar masela ben her gittiğimde farklı yerlerimi yapıyorlar..
ama cilde göre, ten rengine göre değişiyor.. :KK31:

yok canım ya ne kusuru olurmu hiç bazen oluyor aman sinirlenmene değmez benim vaktim var zaten sorun değil

ya mahçup oluyorum tatlım sana :KK17:
anlayışın için saol :KK17:bitanemm :KK16::KK16::KK16:

yarım saat falan sürüyor. bide ara veriyolar masela ben her gittiğimde farklı yerlerimi yapıyorlar..
ama cilde göre, ten rengine göre değişiyor.. :KK31:

ya mahçup oluyorum tatlım sana :KK17:
anlayışın için saol :KK17:bitanemm :KK16::KK16::KK16:

ay ne mahçubu canım ne suçun var senin bazen bendede oluyor
peki ne kadar zamanda bir gidiyorsun birde acı hissi filan oluyormu

ay ne mahçubu canım ne suçun var senin bazen bendede oluyor
peki ne kadar zamanda bir gidiyorsun birde acı hissi filan oluyormu

çok saol canım..
hayır hiç acı hissetmiyorum ama kızarıklık oluyor az biraz..
2-3 haftada bir gidip farklı yerlerimi yaptırıyorum canım..
ama az kaldı bitmek üzere artık hiç tüy,kıl olmiycakk ohh :21::21::21:

Akşama karar veremedim ama taze fasulye yapabilirim buzluktan saram çıkarmıştım onlarıda sarayım yarın için bu akşam ne yapsam işin içinden çıkamadım tam olarak:KK52: sizden kopya alayım

al canım ya ne demek biz mercimek çorbası ve kabak yemeği yaptık pilavda var bişey daha yapcaz ama bulamadık daha bizde

çok saol canım..
hayır hiç acı hissetmiyorum ama kızarıklık oluyor az biraz..
2-3 haftada bir gidip farklı yerlerimi yaptırıyorum canım..
ama az kaldı bitmek üzere artık hiç tüy,kıl olmiycakk ohh :21::21::21:

evet ya tertemiz çok güzel cidden sen tüm bölgelerimi yaptırıyorsun canım birde maliyetini merak ediyorum

X