kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Ben de 1 sene kadarkullandim bic bir yanetki gormedim ama birsenenin sonunda biraz gerginlik yapmisti zatn bir iki senede bir ara vermek gerekiyor cok rahat oluyor kullanimi uzun sureli bebek dusunmeyenlere :emir_bebek:

katılıyorum canım sana
senle tam tanışamadık canım yarın daha uzun konuşuruz ben izninle kaçıyorum yine gel topiğe bekleriz

Evlenmeden oncede sonrada kontrole gittim doktor kontrolünde alıyorum hapı gerçi düğününden önce aldım 3 aydır duruyor cesaret edemedim icmeye gidip gidip soruyorum doktora bı Sey olmaz dimi diye :KK1:

sen iç tatlım olmaz bişey burda tecrübe duruyor ben çok kullandım çünkü

eee sadde gelelim canlar bana artık müsade ilaçlarımı aldıktan sora sersem gibi oluyorum yatmam lazım kusuruma bakmayın yarın akşam yine topikte buluşalım herkesi çok öpüyoruum yine gelin olmaz mı

tamam iyi geceler canım tatlı rüyalar dilerim sana benide gör haa :KK23::KK23::KK23:
walla ben hep gelirim.. çok öptm senii bitanem bayy

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Ben de 1 sene kadarkullandim bic bir yanetki gormedim ama birsenenin sonunda biraz gerginlik yapmisti zatn bir iki senede bir ara vermek gerekiyor cok rahat oluyor kullanimi uzun sureli bebek dusunmeyenlere :emir_bebek:

Evet Canim ev güvenir korunma yöntemiymis araştırmaktan her şeyi bilir oldum kilo yapiyormuz zaten bende yeterince var:KK1:
Bulantı halsizlik falan bıraktıktan sonra bı süre etkisi geçmiyormuş rahim duvarını sertlestirebiliyormus gibi :KK1:

Ama bı süre korunmamız gerek zaten kocisimle pazarlığını yaptım bı aksilik olursa sorumluluk senindir diye :97:

kızlar çok uykum geldi.. bende uyumaya gidiyorum..
iyi geceler dilerim, yarın görüşürüz..
hepinizi çook öptmmm.. :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X