kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ya bu arada ne alaka olacak biliyorum ama ebrucum şu avatardan bişey anlayamıyorum senin ya güzel bi hatun filan koysan ama sen beeniyorsan bana aldırış etme tabi

yalnız doğru bir seçim canım doğum k ilacı ağrıya çok etkili ben uzun zaman kullandım çokta faydasını gördüm nedendir bilinmez kullanırken hiç ağrımazdı benim

Dogum kontrol hapını daha bebek almak icin uygun durum olmadıgı icin kullanicam Canim istemiyorum kullanmayı hic :KK19:
Ama kullancam bakalım umarım cok etkilemez beni bulantı falan yapıyormuş :97:

Dogum kontrol hapını daha bebek almak icin uygun durum olmadıgı icin kullanicam Canim istemiyorum kullanmayı hic :KK19:
Ama kullancam bakalım umarım cok etkilemez beni bulantı falan yapıyormuş :97:

canım ya kulaktan dolma şeylere çok inanma ben 5 sene kullandım bi şikayetimde olmadıki bende çok hassasımdır
kullan sen neden olmasın tüm kadınlar kullanıyor

hımm anlaşıldı şimdi yazık adama kız özlemiştir seni ama[/QUOTE]

kız sen varya, kaçmak için bahane arama :KK20::KK20: :KK1::KK1::KK1:
özlese bile üzgünüm durumum belli :KK17::KK17::KK17: :KK9::KK9::KK9:

hımm anlaşıldı şimdi yazık adama kız özlemiştir seni ama

kız sen varya, kaçmak için bahane arama :KK20::KK20: :KK1::KK1::KK1:
özlese bile üzgünüm durumum belli :KK17::KK17::KK17: :KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

varya çok açık gözsün sen canım
kaçacamı keşfettin demi
durumun bellide canım ilgi ister belki sadce yanında oturmanı filan:KK1::KK1::KK1:

ya bu arada ne alaka olacak biliyorum ama ebrucum şu avatardan bişey anlayamıyorum senin ya güzel bi hatun filan koysan ama sen beeniyorsan bana aldırış etme tabi

Canim avatarimda fantastik bı resim var guZel ama sen sevmemedin onu :KK1:

Değiştirip kendi resmimi koymak istiyorum ama bilgisayardan girmiyorum sitedede iPhone uygulanası yok resimleri telefondan degistireniyorum :KK17:

Evdeki internette sorun var telefonumdan giriyorum :97:

Son düzenleme:
Canim avatarimda fantastik bı resim var guZel ama sen sevmemedin onu :KK1:

Değiştirip kendi resmimi koymak istiyorum ama bilgisayardan bitmiyorum sitedede iPhone uygulanası yok resimleri telefondan degistireniyorum :KK17:

Evdeki internette sorun var telefonumdan giriyorum :97:

tabi senin kararın canım benimde ne bileyim pekte ufak ya bişey anlayamadım ondan

kaçacamı keşfettin demi
durumun bellide canım ilgi ister belki sadce yanında oturmanı filan:KK1::KK1::KK1:[/QUOTE]

evet ettim.. :KK34:
tamam canım gidebilirsin, kıyamam sana :KK19:
ee biraz ilgilenim barii :KK17::KK17::KK17:

eee sadde gelelim canlar bana artık müsade ilaçlarımı aldıktan sora sersem gibi oluyorum yatmam lazım kusuruma bakmayın yarın akşam yine topikte buluşalım herkesi çok öpüyoruum yine gelin olmaz mı

canım ya kulaktan dolma şeylere çok inanma ben 5 sene kullandım bi şikayetimde olmadıki bende çok hassasımdır

Evlenmeden oncede sonrada kontrole gittim doktor kontrolünde alıyorum hapı gerçi düğününden önce aldım 3 aydır duruyor cesaret edemedim icmeye gidip gidip soruyorum doktora bı Sey olmaz dimi diye :KK1:

Ben de 1 sene kadarkullandim bic bir yanetki gormedim ama birsenenin sonunda biraz gerginlik yapmisti zatn bir iki senede bir ara vermek gerekiyor cok rahat oluyor kullanimi uzun sureli bebek dusunmeyenlere :emir_bebek:

kaçacamı keşfettin demi
durumun bellide canım ilgi ister belki sadce yanında oturmanı filan:KK1::KK1::KK1:

evet ettim.. :KK34:
tamam canım gidebilirsin, kıyamam sana :KK19:
ee biraz ilgilenim barii :KK17::KK17::KK17:[/QUOTE]

ha şöyle ya anladın benide , kocanıda en sonunda yazıktır ha banada , onada

X