kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Selam fatoş cum ben Ebru 26 yaşındayım 2 ay 7 günlük evliyim suan ailemin yanında Aydin'dayim Bayram sonu Samsun'a gidicem
Oğlunun adı ne tAtlim bayılırım bebislere

Sen nerde yasıyorsun ?

yenisin daha allah mutluuğunu daim etsin ebrucum anlaşma gücü dayanma gücü versin hayırlı bebişler versin ben konyada oturuyorum
oğlumun adı mehmet canım kaç yasındasın canım

evet bu konu çok hassas ben ilk yılımda acayip zayıflyıp hastalanmıştım umarım sen çabuk adapte olursun

kalmayı düşündüğüm yer yemekli olacagı için aç kalmam yada kendi kendime üşenip yemek yapmayıp yememe gibi durum olmucak :) bu yüzdende dahada alırsam diye korkuyorum :):

bend hürremi çok seviyorum çarşamba gecesi hürrem gecesiydi çok hayranım ona başlasa artık ya hürremim gel gayri gelllllllllllllözel albüm yaptım resimlaeri albümümde

ay bende takip ediyorum o diziyi ya seviyorumda bende siz gibi hürremi destekliyorum eylül ayında başlar heralde

kalmayı düşündüğüm yer yemekli olacagı için aç kalmam yada kendi kendime üşenip yemek yapmayıp yememe gibi durum olmucak :) bu yüzdende dahada alırsam diye korkuyorum :):

hımmm iyiymiş canım ya sanırım misafirhane gibi bir yer
en azından yemek sorunun olmaz canım ya

yenisin daha allah mutluuğunu daim etsin ebrucum anlaşma gücü dayanma gücü versin hayırlı bebişler versin ben konyada oturuyorum
oğlumun adı mehmet canım kaç yasındasın canım

Âmin tatlim inşallah . taze gelinim daha kocişimi bekliyorum hala
Allah bağışlasin tatlim adıyla büyüsün
26 yaşındayım Canim sen ?

hımmm iyiymiş canım ya sanırım misafirhane gibi bir yer
en azından yemek sorunun olmaz canım ya

apart düşünüyorum.1+1 daire mutfak banyon ayrı 2 kişi yaşıyosun dairen ayrı ama yurt gibi sadece yurdun dairen ayrı olanlarından işte :)

apart düşünüyorum.1+1 daire mutfak banyon ayrı 2 kişi yaşıyosun dairen ayrı ama yurt gibi sadece yurdun dairen ayrı olanlarından işte :)

ha duymuştum canım onları ama bizim zamanımızda yoktu onlardan rahat olur doğru bi seçim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…