kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

[/QUOTE]

fikrinin uyuştuğu kişiyi yani aşkını bulunca,
korkulacak bişey yok
merak etme.. [/QUOTE]

korkmayım o zaman ben :))

fikrinin uyuştuğu kişiyi yani aşkını bulunca,
korkulacak bişey yok
merak etme.. [/QUOTE]

korkmayım o zaman ben :))[/QUOTE]

tabiki korma canım..
hayatında biri var sanırım :26:

yok canım çocuğum bende diyorum olursa dahada alırım kilo

23 yasında 3 yasında oglan mıı :) allah bagıslasın bende 22 yasında evlenirsem erken mi olur acaba diyordum olmazmıs demekki

evlenmeye hazır olduğunu hissediyorsan erken yada geç değildir canım ben 19 yaşında evlendim 19 mehmedim dünyaya geldi

evlenmeye hazır olduğunu hissediyorsan erken yada geç değildir canım ben 19 yaşında evlendim 19 mehmedim dünyaya geldi

allah bagıslasın tabi mutluysan ne güzel ama erken evlenipte pişman olan o kadar insan olunca insanın gözü korkuyor :)

SEHKER merhaba canım nasılsın ben fatoş :13:

Selam fatoş cum ben Ebru 26 yaşındayım 2 ay 7 günlük evliyim suan ailemin yanında Aydin'dayim Bayram sonu Samsun'a gidicem
Oğlunun adı ne tAtlim bayılırım bebislere

Sen nerde yasıyorsun ?

ay canım ben hürrem hastasıyım ::bayıldım yaaa
bu arada muhteşem yüzyıl nezaman ??? :26:

bend hürremi çok seviyorum çarşamba gecesi hürrem gecesiydi çok hayranım ona başlasa artık ya hürremim gel gayri gelllllllllllllözel albüm yaptım resimlaeri albümümde

o zaman 100 olurum desene bilmiyorum başka bi şehirde üniye başlayınca nasıl bi değişim yaşarım yemek konusunda göreceğiz :)

evet bu konu çok hassas ben ilk yılımda acayip zayıflyıp hastalanmıştım umarım sen çabuk adapte olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…