kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

[/QUOTE]

fikrinin uyuştuğu kişiyi yani aşkını bulunca,:KK16: :KK16:
korkulacak bişey yok
merak etme.. :KK34:[/QUOTE]

korkmayım o zaman ben :))

fikrinin uyuştuğu kişiyi yani aşkını bulunca,:KK16: :KK16:
korkulacak bişey yok
merak etme.. :KK34:[/QUOTE]

korkmayım o zaman ben :))[/QUOTE]

tabiki korma canım..
hayatında biri var sanırım :26::KK16:

ii bişey değil ben bu yaşımda 58 kiloyum :) tabi son yıl sınav stresinden 6 kilo aldım :) veremiyorumda :) senin yaşına geldiğimde senin kadar olursam şükrederim.cocugun varmı bilmiyorum ama helede cocugun varsa gayet iyisin :)

yok canım çocuğum bende diyorum olursa dahada alırım kilo

23 yasında 3 yasında oglan mıı :) allah bagıslasın :KK70: bende 22 yasında evlenirsem erken mi olur acaba diyordum :KK70: olmazmıs demekki :KK70:

evlenmeye hazır olduğunu hissediyorsan erken yada geç değildir canım ben 19 yaşında evlendim 19 mehmedim dünyaya geldi:emir_bebek:

evlenmeye hazır olduğunu hissediyorsan erken yada geç değildir canım ben 19 yaşında evlendim 19 mehmedim dünyaya geldi:emir_bebek:

allah bagıslasın tabi mutluysan ne güzel ama erken evlenipte pişman olan o kadar insan olunca insanın gözü korkuyor :)

SEHKER merhaba canım nasılsın ben fatoş :13:

Selam fatoş cum ben Ebru 26 yaşındayım 2 ay 7 günlük evliyim :KK1: suan ailemin yanında Aydin'dayim Bayram sonu Samsun'a gidicem :KK16:
Oğlunun adı ne tAtlim bayılırım bebislere :KK16:

Sen nerde yasıyorsun ?

ay canım ben hürrem hastasıyım ::bayıldım yaaa :KK16::KK16:
bu arada muhteşem yüzyıl nezaman ??? :26::KK31:

bend hürremi çok seviyorum çarşamba gecesi hürrem gecesiydi çok hayranım ona başlasa artık ya hürremim gel gayri gelllllllllllll:KK24:özel albüm yaptım resimlaeri albümümde

o zaman 100 olurum desene :KK1: :KK1: :KK1: bilmiyorum başka bi şehirde üniye başlayınca nasıl bi değişim yaşarım yemek konusunda göreceğiz :)

evet bu konu çok hassas ben ilk yılımda acayip zayıflyıp hastalanmıştım umarım sen çabuk adapte olursun

X