kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sonunda kavuştum sana fatoşum nerelerdesin ya valla özledim
dondurma yasak bana canım ama sana afiyet olsun ufaklık nasıl

özeldende yazdım ya davet verdik annemlere ordaydım yemek hazırlıkları nasılsın canım iyimisin

ablacım bende aynı senın gıbı dusunuyorum ama sımdı zaten uzakta oldgmz ıcın bunu sevgılıme bu sekılde soylemek ıstemıyorum aramız bozulmasın yıne o annesı yuzunden dıye... anlayamıyorum yanı cıdden annem surat yapıo dedı nedenı buymus ama ben onun memleketıne onun yanına gıdıcek oldgmda anneme babama soyledgmde annemler suratda yapsa bana daha sonra ızın verıyorlar gıt dıe ama gıdınce de yıne başbaşa kalamıyoruz kı sevgılımle yanı başbaşa dedgım dısarı cıkıp ıkımız bı cay bahcesıne kafeye gıdemıyoruz bı carsıya gıdıp basbasa elele tutusup gıdemıyoruz nereye gıdersek annesı de hep yanımızda hep ama ya mesela teyzesınde kalıyoruz sevgılımle bır gun de olsa gıttıgımde tabıkı ayrı odalarda kalıyoruz ama ılla annesı de gelıyor kalıyor bızımle tovbe allahım ya artık o kadar doldum kı ablalarm vallahı yardım edın bana ıstenmeyen ınsan gıbı hıssetmeye basladım kendmı bunca sorunun arasında

Parçalarım ben o kadını :KK9:
Aman Allahım hangi devirde yasıyoruz nasıl bı kadın bu bence nişanlın bu durumu dengelemeli sen gidiyorsun kayınvaliden yanında zaten sevmem kaynanaları :KK1:
Sinir oldum bak iyi sabirlisiniz tahammül ederiyorsunuz taktir ettim tatlim nisanliyken böyleyse evlenince kaynanatör olur:KK1:

sagol canım teşekkür ederim ama kloda sağlık için zararı iyi birşey değil işte

ii bişey değil ben bu yaşımda 58 kiloyum :) tabi son yıl sınav stresinden 6 kilo aldım :) veremiyorumda :) senin yaşına geldiğimde senin kadar olursam şükrederim.cocugun varmı bilmiyorum ama helede cocugun varsa gayet iyisin :)

X