kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Sardunya ^^eress merhaba kızlar sizinle tanışmadık ben ^fatoş 4 senelik evliyim 3 yaşında oğlum var
23 yaşındayım nasılsınız kızlar ne var ne yok

Sardunya ^^eress merhaba kızlar sizinle tanışmadık ben ^fatoş 4 senelik evliyim 3 yaşında oğlum var
23 yaşındayım nasılsınız kızlar ne var ne yok

23 yasında 3 yasında oglan mıı :) allah bagıslasın :KK70: bende 22 yasında evlenirsem erken mi olur acaba diyordum :KK70: olmazmıs demekki :KK70:

bu konu geridekalmış ama cvp vermezsem çatlarım :KK9::KK9: cnm daha şimdiden annesinin sözünden çıkamıyorsa işin var demektirbir evlat aileye anneye bağlı olmalıdır bağımlı değil nedemek surat yapıyor nekadar mantıksız daha git oğlum birlikte gezin tozun demesı lazım değilmi sonuçta oğlu senınle mutlu oda oğlu mutlu oldukça mutlu olmalı yanı normal anneler böle olmalı en azından surat yapıyormuş pehh oda bu yuzden gelmıycek peki ilerde annem surat yaptı gidemeyız annem surat yaptı alamayız derse ne olcak ayy bu trz şeyler yaşadımdan tutamıyorum kendımı daa kaç sayfa yazarımda neyse :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

ablacım bende aynı senın gıbı dusunuyorum ama sımdı zaten uzakta oldgmz ıcın bunu sevgılıme bu sekılde soylemek ıstemıyorum aramız bozulmasın yıne o annesı yuzunden dıye... anlayamıyorum yanı cıdden annem surat yapıo dedı nedenı buymus ama ben onun memleketıne onun yanına gıdıcek oldgmda anneme babama soyledgmde annemler suratda yapsa bana daha sonra ızın verıyorlar gıt dıe ama gıdınce de yıne başbaşa kalamıyoruz kı sevgılımle yanı başbaşa dedgım dısarı cıkıp ıkımız bı cay bahcesıne kafeye gıdemıyoruz bı carsıya gıdıp basbasa elele tutusup gıdemıyoruz nereye gıdersek annesı de hep yanımızda hep ama ya mesela teyzesınde kalıyoruz sevgılımle bır gun de olsa gıttıgımde tabıkı ayrı odalarda kalıyoruz ama ılla annesı de gelıyor kalıyor bızımle tovbe allahım ya artık o kadar doldum kı ablalarm vallahı yardım edın bana ıstenmeyen ınsan gıbı hıssetmeye basladım kendmı bunca sorunun arasında

X