kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

gittim dertliler köşesini okudum bunalıma gircem sandim bir ara nekadar cok sorunlu insan varmış off çok zor yav eşleri aldatanlar sevgilileri aldatanlar :2:

gittim dertliler köşesini okudum bunalıma gircem sandim bir ara nekadar cok sorunlu insan varmış off çok zor yav eşleri aldatanlar sevgilileri aldatanlar :2:

bende bakıyordum oraya aslında çok
ama strese sokuyor insanı ya
üzülüyorum ondan girmedim fazla
akşam yoktun ama güzeldü muhabbet

bende bakıyordum oraya aslında çok
ama strese sokuyor insanı ya
üzülüyorum ondan girmedim fazla
akşam yoktun ama güzeldü muhabbet

Canım akşam evde baya yogundu işlerim yemekti bulaşıktı bide alişveriş yaptik onlari yerleştir hiç vaktim kalmadi sabah bakındım aksam baya hareketli geçmiş .
Birileriyle taniştim ama şuan başim çok fena agriyor isimleri unuttum :)

baş ağrısı dedinde benimkide ağrıdı ya hayırdır yorgunluktanmı
akşamları girebilirsen daha kalabalık oluyor
canım ya adın ayten miydi

baş ağrısı dedinde benimkide ağrıdı ya hayırdır yorgunluktanmı
akşamları girebilirsen daha kalabalık oluyor
canım ya adın ayten miydi

canım sabah geldigim otobüste klimalar açıktı ondanmı oldu anlamadım yapişti kaldi çok pis bi agri
evet adım ayten
akşamlari zaman bulursam gelerim herkes aksam fırsat buluyor galiba

canım sabah geldigim otobüste klimalar açıktı ondanmı oldu anlamadım yapişti kaldi çok pis bi agri
evet adım ayten
akşamlari zaman bulursam gelerim herkes aksam fırsat buluyor galiba

aynen canım akşamları kalaba oluyor bendede migren var
yakında yine gitmem lazım doktora

selamlar herkezeeeee.... geç oldu ama geldim sonunda :) malum annemle temizlik bitmek bilmedi.... iyi uyuyabildiniz mi dün gece kızlarrrr

Sanki bendede var gini baş agrisi dayanılmaz suan gözüme vuruyor agrisi ve hafiften migde bulantim var

miğde bulantısı belirtilerindendir zaten
ışığa hassasiyet
yarım ağrı falanda oluyorsa bi git doktora
gerçi doğru düzgüün tedavisi yok ama rahatlatır en azından

mine gelmiş hoş geldin hayatım
tavsiyelerini uygulayınca iyi uyudum merak etme

miğde bulantısı belirtilerindendir zaten
ışığa hassasiyet
yarım ağrı falanda oluyorsa bi git doktora
gerçi doğru düzgüün tedavisi yok ama rahatlatır en azından

evet aynen hepsi var ofisin ışıgını kapattım çok raahtsız etti karanlıkta duruyorum bilgisayar ışıgı var sadece

Eşim duysa söyleyene bak diyicek bende aksam eve gidiyorum hiç durmuyorum sürekli bişeyler yapiyorum pazar günü hali yıkadım evi temizledim eşim yapma yapma dedi birak ben dinlemedim gecede sabaha kadar heryerim agriyor uyuyamıyorum diye yakındım durdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…