kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Eşim duysa söyleyene bak diyicek bende aksam eve gidiyorum hiç durmuyorum sürekli bişeyler yapiyorum pazar günü hali yıkadım evi temizledim eşim yapma yapma dedi birak ben dinlemedim gecede sabaha kadar heryerim agriyor uyuyamıyorum diye yakındım durdum :KK34:

ben devamlı evde olduğum için o kadar sıkmıyorum tabii ama çok titizim bende
eşiim çok kızar
hergün ne temizliyorsun evin içinde b... mu var der

ben devamlı evde olduğum için o kadar sıkmıyorum tabii ama çok titizim bende
eşiim çok kızar
hergün ne temizliyorsun evin içinde b... mu var der
Hergün evde olsam sonumu düşünemiyorum sürekli iş yaparim galiba . Eşimde kızıyor birak nesi var ya evin diyor tertemiz otur biraz kendini düşün yorma ama dayanamıyorum :)

bu ara bende kafamı eğemiyorum eğdiğim zaman burnumun direği sızlıyor tam

pcden kaldırsam oyunu internet cafeye gidiyor ya bağımlı oldu felaket. bir yol bulmam gerek ama ne. şikayet mi etsek oyunu bir ise yarar mı ki :26:

O oyunlar çok kötü ya beynini uyuşturuyor insanlarin resmen rehin ediyor kendine inş zamanla bıkarda oynamaz

anlat neydi senin şu yavuklunun adı
gökhan olabilirmi ya da karıştırdımmı
nasıl aranız

romantik diil dedim dün gece çocugun hakkını yedim. meğer pazar gelecekmiş bi kaç gün kalacakmış banada sürpriz yapacakmış. dün trip ata ata konuşturdum. tehdit ettim hehehehe.. en sonunda söyledi yaşasınnnnn kötülükkkkkkkkkkk
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

romantik diil dedim dün gece çocugun hakkını yedim. meğer pazar gelecekmiş bi kaç gün kalacakmış banada sürpriz yapacakmış. dün trip ata ata konuşturdum. tehdit ettim hehehehe.. en sonunda söyledi yaşasınnnnn kötülükkkkkkkkkkk
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ya günahını aldın doğru
neyse mutlusundur artık heralde
tehtit etmen pek etik olmamış aslında ama olan olmuş artık:KK20::KK20::KK20:

mine dün akşamm vuslat diye bi arkadaş vardı ya o neciydi ben hiç hatırlayamadım sen aklındaysa bana bi hatırlatırmısın

egilirken sızlama olmadıda hiç 1 2 ay önce kadar agri vardı bide kanıyordu gittim küçük bi çatlak var dedi doktor krem falan verdi bide ilaç geçti

hımmm anladım neyse tatsız konuları takma
daha yakından tanışssak mesela eşin ne iş yapar ailen varmı varsa neredeler ne bileyim yaz
tabi sen iştesin bizim gibi boş değilsin ama vakit bulunca yaz

X