kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

akşam yeni arkadaşlar geldi baya kalabalık olduk
yakında dahada artacak nüfusumuz
çok güzel ya kaynaşmak
evet kaynanam gözü yolda bekler beni gitmessem ağğlar:2::2::2::2::2::2::2:
öpüldünüz

ohh ne güzel onlarla da tanışırım bi ara ağlatma kaynananı canımm hadi güle güle

geziniyordum canım öyle ama çıkmam lazım şimdi otogara bilet almaya gideceğim sohbetimize sonra devam ederiz inşallah

Hiiç sorun değil olsun gecede beklerizz Ayyy çok sıcak yahuuu şimdi buhar olup uçucamm Şu magazin programlarındada hep deniz,kum,güneş gösteriyolar sinir oluyorum

Hiiç sorun değil olsun gecede beklerizz Ayyy çok sıcak yahuuu şimdi buhar olup uçucamm Şu magazin programlarındada hep deniz,kum,güneş gösteriyolar sinir oluyorum

Ayennn aynenn bende birazdan eriyicem sanirim hiç esmiyorya şimdi havuz başinda olmak vardı buz gibi bi içicek elinde mis miss

Ayennn aynenn bende birazdan eriyicem sanirim hiç esmiyorya şimdi havuz başinda olmak vardı buz gibi bi içicek elinde mis miss

Ahhhh ahhhh bencedee ben tatile gidicem ama taa ağustosun sonunda o zamana kadar eriyip bitmem herhalde Öfff pazara gidicem üşeniyorum bu sıcakta

günaydın güzel tatlı bayanlar hoş öğlen olduda:)napalım çok sıcak tatile gidesim var yaa off ist çekilmiyor ...

Dün bir anda bilgisayar kapandı anlamadım galiba sıcağa fazla dayanamadı garibim
Kusura bakmayın haber vermeden çıkmış gibi oldum

merve02 nasılsın canım bayadır görüşemedik

İyiyim canım benim çok şükür sen nasılsın iyi misin?
Annemle kardeşim burada onlarla vakit geçiriyorum:)
Oğlun nasıl?Hazırlıklara devammı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…