kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Selam kızlar ..burda yeniyim ve hiç arkadaşım yok :KK43:
konuyu qörünce bana qöre bir yer olduqunu düşündüm ve aranıza daldım
tabi müsaade varsa :)

amin cannıım çok sağol ya
ee kızlar anlatın hadi sinemaya gitmeyi ya da film izlemeyi seven varmı

en son avatara gıtmiştim herşeyde benı bulur film üçboyutluydu gözluk verdıler 5 kılo gözlukmu olur neyse ızlıyoruz bende bı fark yok çıkarıyom gözluğu gene aynı takıyom aynı yarısı oldu fılmın eşime bakım senın gözlüğe dedım herşey süper göründu fılmın içinde gıbı gözlum bozukmuş meğer :KK9::KK9::KK9::KK9:

ay ebru güldürdün beni kız bozukta sanamı denk gelmiş canım baya bi olmuş gideli o zaman
gerçi Ahmet efe var artık gitmek zor demi

ay ebru güldürdün beni kız bozukta sanamı denk gelmiş canım baya bi olmuş gideli o zaman
gerçi Ahmet efe var artık gitmek zor demi

sormaya böle şansızlıklarım vardır malesef benım ben sınemayı fazla sevmıyorum yanı özel bı fılm olmadan katlanmam o dapdar koltuklara havasız ortama oğlum buyusun onunla anımasyonlara gıtçez nasipse onun için katlanırım :KK76::KK76::KK76::KK76:

sormaya böle şansızlıklarım vardır malesef benım ben sınemayı fazla sevmıyorum yanı özel bı fılm olmadan katlanmam o dapdar koltuklara havasız ortama oğlum buyusun onunla anımasyonlara gıtçez nasipse onun için katlanırım :KK76::KK76::KK76::KK76:

anladım canım tabii trcih meselesi bense çok severim gitmeyi
ama kapalı yerde başım ağrıdığı için çok gidemem yoksa dvd olarak filan takip ederiz sezon filmlerini

iLk deql 3. bebeğim olcak inşama inannın ilkindende heycanlıyım :) ismini toprak düşündük..Ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkürler.
bu arada ben çiqdem sakaryada yaşıyorum ...

anladım canım tabii trcih meselesi bense çok severim gitmeyi
ama kapalı yerde başım ağrıdığı için çok gidemem yoksa dvd olarak filan takip ederiz sezon filmlerini

sinema kültürüm çok zayıf benım ben dızı bıle takip edememki sıkılırım hemen cnm başbaşamı kaldık ne çok sordum kaçtı hamiş arkadaşta :KK17::KK17::KK17::KK17:

iLk deql 3. bebeğim olcak inşama inannın ilkindende heycanlıyım :) ismini toprak düşündük..Ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkürler.
bu arada ben çiqdem sakaryada yaşıyorum ...

maşallah çiğdemcim ya çok memnun oldum ayrıca
diğer çocukların kaç yaşındalar canım ve sen kaç yaşındasın

X