kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

çok doğru düşünüyorsun cnm evlılık herzaman olucak şey ama okumanın bi zamanı var tabı ılerdede okur okucam dıyen ama şimdiki gibi olmaz

oyle dusunuyorum bende ıste ablacım mesela bana sor smdı evlenmek ıstıyor musun dıye cok ısterım hemde herseeyden cok ınsan sevdıgıyle evlenmek ıstemez mı ama bız ıstıyoruz kı zamanında olsun hepsı yanı okullarımız bıtsın askerlık gecsın rahatca paramızı kazanalım kı sonra derdımız kalmasın :) yoksa yarın obur gun gıder evlenırsın babamın petrol yatakları olsa evlenmek kolay geçim derdın olmaz rahat olursun hehe :)) ama bu devırde gecınmek tek sorun ...

oyle dusunuyorum bende ıste ablacım mesela bana sor smdı evlenmek ıstıyor musun dıye cok ısterım hemde herseeyden cok ınsan sevdıgıyle evlenmek ıstemez mı ama bız ıstıyoruz kı zamanında olsun hepsı yanı okullarımız bıtsın askerlık gecsın rahatca paramızı kazanalım kı sonra derdımız kalmasın :) yoksa yarın obur gun gıder evlenırsın babamın petrol yatakları olsa evlenmek kolay geçim derdın olmaz rahat olursun hehe :)) ama bu devırde gecınmek tek sorun ...

ewt hayat pahalı insan nekadar severse sevsın yetiştiremeyınce bırbırıne kızmaya ister istemez tartışmaya başlıyo ama sevgı olunca bu tartışmalar çabuk unutluyo ama yinede bu rıske gırmeye değmez sevgılığınde nişanlılığında tadını çıkarırsınız bolbol ailen bılıyordur zaten demii:26::26:

ewt hayat pahalı insan nekadar severse sevsın yetiştiremeyınce bırbırıne kızmaya ister istemez tartışmaya başlıyo ama sevgı olunca bu tartışmalar çabuk unutluyo ama yinede bu rıske gırmeye değmez sevgılığınde nişanlılığında tadını çıkarırsınız bolbol ailen bılıyordur zaten demii:26::26:

bılıyor tabıkı benım aılem onu onunda aılesı benı bılıyor tanıyorlarda ıkı tarafda ıkımızı :) dogru soyluyorsun ablacım :)

çok haklısın bence de .. bende ondan bekliyorum :KK1:

Hosbulduk canım
:) senn bıcırıklar kaç yaşındaa :) şimdilik burdym ben
Benimkiler biri 5 yasında digeri 18 aylık
hoşgeldınız :):)

teşekkürler canım ama hepiniz gitmissiniz benim kucuk oglan telefonumu bozdu nere giremedim ne yaptıysam olmadı şimdide esimin tlfnundan yazıyorum iki cocukla pc basinda oturamiyorum malesef anca cepten yazabiliyorum hepinize iyi ramazanlar bende direk uykuya artık iyi gclr

X