kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Aman birakın kim ne derse desin ister yaparız cocugu ister yapmayız keyfimiz bilir hayret ya bizide çok sıkıştırıyordu k.valide şimdilerde ses yok :KK52:

aynen canım ya bende çok takmıyorum zaten
taksam şimdiye kadar kafayı yemem lazımdı
gerçi ben artık istiyorum ama kısmet işi bunlar
çevre senin şartlerını bilmiyor bi olsun muhabbetidir gidiyor ama hazırmısın bakabilirmisin yok işte

çevre senin şartlerını bilmiyor bi olsun muhabbetidir gidiyor ama hazırmısın bakabilirmisin yok işte

öyle canım maalesef.. bide canımı sıkan en etkili noktada bunların çoğunun akraban olmasıııı...
el -de deillerki arkanı dönüp sanane diyesin akraba sonuçta yüzyüze bakıyon .. :KK50:

Yok canım kimse onu düşünmez sadece yapın demeyi bilirler
Hayırlısı inş kısa zamanda kavusursun bebişine madem karar verdin isteklisin

öyle canım maalesef.. bide canımı sıkan en etkili noktada bunların çoğunun akraban olmasıııı...
el -de deillerki arkanı dönüp sanane diyesin akraba sonuçta yüzyüze bakıyon .. :KK50:

evet canım seni çok iyi anlıyorum artık kendi ailemden bile çatlak sesler çıkmaya başladı ama kısmet en nihayetinde
destek olmak varken can sıkmayı karşımızdakini üzmeyi seven toplumuz gibime geliyor

X