kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bu sınav mahvetti herkesi ya
hayırlısıyla bitse
bu arada keyfini kaçırmakk istemem ama sizin ufaklık hastaydı demi yiğenin yani nasıl oldu

Canım maşallah 2 gün önce emar çektiler beyninden. Doktorları ''tümör geriliyor,ilerleme yok'' demiş. Çok mutlu olduk. Allah'ın izniyle daha da iyi olacak. Hafta sonu da bize getirdi amcam değişiklik olsun diye. Çok iyi, kendine güveni gelmiş. Yürüyemiyor hala ama emekliyor. İnşallah tekrar yürüyüp koştuğu günleri göreceğiz. :nazar::nazar:

Canım maşallah 2 gün önce emar çektiler beyninden. Doktorları ''tümör geriliyor,ilerleme yok'' demiş. Çok mutlu olduk. Allah'ın izniyle daha da iyi olacak. Hafta sonu da bize getirdi amcam değişiklik olsun diye. Çok iyi, kendine güveni gelmiş. Yürüyemiyor hala ama emekliyor. İnşallah tekrar yürüyüp koştuğu günleri göreceğiz. :nazar::nazar:

ayy maşallah canım çok sevindim
Allah şifa versin yarabbim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

öğretmene onların ataması zor oluyo canım ya

ablam girecek ben strese giriyorum kızlar. kaç aydır burnumdan geliyor. yükses sesle konuşamayız,müzik dinleyemeyiz,tv izleyemeyiz. ders çalışıyor çünkü. Allah'ım kafayı yedim varya. İnanın oturdum dua ettim şu gün gelsin artık diye :) geldi çok şükür :KK70: acısını çıkarıcam bi atlatsın da

ablam girecek ben strese giriyorum kızlar. kaç aydır burnumdan geliyor. yükses sesle konuşamayız,müzik dinleyemeyiz,tv izleyemeyiz. ders çalışıyor çünkü. Allah'ım kafayı yedim varya. İnanın oturdum dua ettim şu gün gelsin artık diye :) geldi çok şükür :KK70: acısını çıkarıcam bi atlatsın da

ah canım benim ne yapsın oda haklı
ekmek aslanın ağzında
ablamın çocuk var bide hatta ikincie hamile ama her sene giriyor

ah canım benim ne yapsın oda haklı
ekmek aslanın ağzında
ablamın çocuk var bide hatta ikincie hamile ama her sene giriyor

valla gece gündüz demeden çalışıyor. sabah 7 de kalkıyor,akşam 2 de 3 de yatıyor. iyi dayanıyor yine. Allah'ım görsün emeklerini. hayırlısını nasip etsin. çok zor ya

kızlar ne iyi oldu ya sohbet ortamımız
bırakmayaım topiğimize sahip çıkalım bizde
sabahları en azından bi günaydın yazıp güncel kalmasını sağlayalım
kim olursa diğeriyle kaynaşıversin hemen

valla gece gündüz demeden çalışıyor. sabah 7 de kalkıyor,akşam 2 de 3 de yatıyor. iyi dayanıyor yine. Allah'ım görsün emeklerini. hayırlısını nasip etsin. çok zor ya

haklısın canım zor valla
eee anlatın bakalım forumda nere takılıyordunuz

amın ınsallah ya su sınavı bı kazanıyım osym ye guzel bı saydırıcam:KK52:

kızlar ne iyi oldu ya sohbet ortamımız
bırakmayaım topiğimize sahip çıkalım bizde
sabahları en azından bi günaydın yazıp güncel kalmasını sağlayalım
kim olursa diğeriyle kaynaşıversin hemen

Aynen canım. En azından dertlerimize,sevinçlerimize ortak oluruz. Valla bazen o kadar bunalıyorum ki anlatmaya kimse de yok. En azından yazarım buraya içim rahatlar :)

Aynen canım. En azından dertlerimize,sevinçlerimize ortak oluruz. Valla bazen o kadar bunalıyorum ki anlatmaya kimse de yok. En azından yazarım buraya içim rahatlar :)

yaz canım kafana göre takıl
muhabbetmi var o sırada tam ortadan dal
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben genelde bir derdim var diyenlere yorum yazıyorum :) oyun oynuyorum arada. Ama kk da vakit geçirmek çok hoş gerçekten.En Büyük KK:KK1:

bende aynı senlede orda karşılaşmıştık ilk
ama canım sııkıldı dün
geyik yapayım dedim sığamadım biyere sora burayı açtım işte

X