kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

teşekkürler ihtiyaç olan bi topikti bence beni okumuşsundur zaten tanımışsındır
sen kimsin nerelerdensin anlatmak istermisin
birde selinmi diyelim sana

ayça benım ısmım canım ben kpssye hazırlanıyorm eylulde sınava gırıcem dersaneye gıdıyorm oyle evdeyım sureklı:KK25:

ayça benım ısmım canım ben kpssye hazırlanıyorm eylulde sınava gırıcem dersaneye gıdıyorm oyle evdeyım sureklı:KK25:

canım biz senle dün tanişmıştık demi şimdi hatırladım pardon kusura bakma
birçok arkadaşla tanıştıkta bugün karıştı

Bende geldim aranıza müsaadenizle...
Bu aralar herşey sıkıcı geliyor...
Biraz keyiflenmek benim de hakkım :KK43:
:KK43:

aynen ya buaralar banada hersey sıkıcı gelıyo cok monotonlastı hayatım azcık gulelım kendımıze gelelım:KK1:

Kesinlikle... Yaz geldi hala evdeyim ya. İşten yeni çıktım. Boş boş oturunca herşey de boş geliyor. Tatilede gidemiyorum. Ablamın cumartesi kpss sınavı var. O evden çıkamıyor,ders çalışıyor diye bizde eve tünedik ya :KK43::KK43::KK43: hayırlısıyla girse,bitse de azcık dışarıya çıksaaaammmmm :KK43::KK43::KK43::

Kesinlikle... Yaz geldi hala evdeyim ya. İşten yeni çıktım. Boş boş oturunca herşey de boş geliyor. Tatilede gidemiyorum. Ablamın cumartesi kpss sınavı var. O evden çıkamıyor,ders çalışıyor diye bizde eve tünedik ya :KK43::KK43::KK43: hayırlısıyla girse,bitse de azcık dışarıya çıksaaaammmmm :KK43::KK43::KK43::

bu yaz herkez kpss magduru sanırım:KK1:benımkı eylulde bu yazı evde gecırıcem sıkıldım valla ya:KK43:((

bu sınav mahvetti herkesi ya
hayırlısıyla bitse
bu arada keyfini kaçırmakk istemem ama sizin ufaklık hastaydı demi yiğenin yani nasıl oldu

X