kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

o ne demek ya tabii büyüğüm sizdende başıma kakmasan iyiydi:KK25::KK25::KK25::KK25:
30 yaşındayım canım 8 senelik evliyim
ama merak etme ayak uydururm duruma göre

Ama ben seni 30 yaşında göremem ki..... Benim yaşımdasın bence baksana enerjiye... Başına kakmadım asla :KK43: hatta 30 hiç tahmin etmedim vallahi 25 fln mı diye geçiriyordum kafamdan... yaş değil önemli olan ruh dur :)

aslında ılk yuzugu bı kendı aramızda takmıstık sonra aıleler falan araya gırınce oyle soz gıbı oldu:) hatta ben soranlara sadece sevgılım var dıyodum sozlu kelımesıne babam alıstırdı sozlu benım kızım dıye dıye:)))

düğün yakınmı canım o zaman
çalgı çengi yapta bizde kurtları dökelim bari:KK76::KK76::KK76::KK76:

Ama ben seni 30 yaşında göremem ki..... Benim yaşımdasın bence baksana enerjiye... Başına kakmadım asla :KK43: hatta 30 hiç tahmin etmedim vallahi 25 fln mı diye geçiriyordum kafamdan... yaş değil önemli olan ruh dur :)

şaka yaptım canım zaten
yaş dediğin geçiyor işte elde olan bişey yok
yaşıtınmışı gibi takıl

Erkek arkadaşımla bana göre belli :KK1: Eylül diyoruz... Anneme bakarsanız attıkça atıyor tarihi ileri. Babamın zaten hiç istediği yok :) Hayırlısı diyorum bekliyorum :KK1:

acele etme canım kısmet bunlar
geç olsun güç olmasın

iyi geceler herkese kızlar... nasılsınız valla bu topik çok iyi oldu esra canım valla çok iyi yaptın bu topiği açarak inş güzel hoş sohbetlerle devamı gelir:)

hoşgeldin canım sağolasın
devamının gelmesi elimizde biz bakarsak arada devam edr elbette

iyi geceler herkese kızlar... nasılsınız valla bu topik çok iyi oldu esra canım valla çok iyi yaptın bu topiği açarak inş güzel hoş sohbetlerle devamı gelir:)

ayy ne hoş karşılama teşekkürler güzel bayanlar.keyifler nasıl ayy ben bu gün çok şükür mutluyum kocamı çok seviyorum deli aşkım benim:)))))

canım biz senle bugünmü tanişmiştık kusura bakma kafam karıştı çok
hayırdır neden mutlusun paylaşsana bizlede

ayy ne hoş karşılama teşekkürler güzel bayanlar.keyifler nasıl ayy ben bu gün çok şükür mutluyum kocamı çok seviyorum deli aşkım benim:)))))

O zaman az İlan-ı aşk edelim yaaa....

Gogoooooooooooooooooooooooooommmmm Seni seviyorum ben he bil ona göre davran yani !!!!!!!!!!!!!!!! canım aşkım benim mujuuuuu:KK53:

X