kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bir yastıkta kocayın inş
bende 31 yaşındayım ve 11 yıllık evliyim.6 ve 1 yaşında 2 oğlum var.bende 15 yaşında tanıdım eşimi 20 yaşında evlendim.iyikide bende eşimle evlendim dienlerdenim.evlilik hayatı kıymetini bilene güzeldir..

maşallah

olaydan çok yapana şaşırdım rüyamda o salağın böyle bir şey yapacağını gülmekden ölürdüm yani o kadar ihtimal vermezdim

sevfurkereym
ay ne zor adın var :) allah başğşlasın cocukları iki oğlan ki ne zordur şimdi baş etmek :)

incitanem

kadınlardada suç var yaa iki kadın aşık erkek ne yapsın aman şu kadınlar

sevfurkereym
ay ne zor adın var :) allah başğşlasın cocukları iki oğlan ki ne zordur şimdi baş etmek :)

incitanem

kadınlardada suç var yaa iki kadın aşık erkek ne yapsın aman şu kadınlar

aile boyu baş harflerimiz var ondan uzun:)) saolasın amin.hemde nasıl zor biri 6 biri 1 yaşında.büyük olanın bana fazla yükü yok şükür yardımcı bile oluyor ama çok hareketli.durduğu yerde durmuyor.1 yaşında olanda diş çıkarma döneminde çok huysuz,yemiiyo iiçmiyo uyku düzensiiz.akşamı sabahı anlamıyom sayelerinde.sağlıklı olsunlarda başka bişe istemem.

hımm sağol canım hayırlı ramazanlar hayırlı sahurlar. ay sizin evde sahurda heyecanlı olur oğlanlar kalkar falan

küçükken sahura uyanırdım annem oruç suraya girdi buraya girdi diye beni kandırırdı.oralara bakardım bulamazdım tabi

sen tutamadın biz tuttuk derdi :)) çocukkenki sahurlar iftarlar hiç unutulmuyor.şimdi senin oğlanlarda hafızalarına güzel güzel kazınır o hatıralar

duygulandım bak şimdi :))

görüşrüz

saol canım sanada.oğllum soruyor sabahtan beri anne orucu nerde tutuyon nası tutuyon bende yakalayıp tutsam olurmuevde çocuklar olunca harekette berekette eksik omuyor şükür..

herkese hatırlı ramazanlar kızlar...
iki gündür giremedim özledim sizi çok hastalandım güneş çarptı galiba mahvaldum resmen
akşam görüşürüz öpüldünüz

deprasyandayımmmmmmmmmmmmmmmmm offffff ayy herşey üst üstemi gelir kaynanaylada açtık arayı eşim yüzündn off offfffffffffffffffffffffff

deprasyandayımmmmmmmmmmmmmmmmm offffff ayy herşey üst üstemi gelir kaynanaylada açtık arayı eşim yüzündn off offfffffffffffffffffffffff

bu mübarek gunde ne depresyonuu çık hemen çıkkk takma kafanı geçer hepsi bu kaynanalar sade tartışmak içinmi varlaryaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…