kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hayır ama göçmen bi çocukla evlenme durumumuz olmuştu ondan biliyorum

gözüm korktu vazgeçtim heral :))

anca kendini överdi dünyanın en güzel yaratıklarıyız falan diye :))

:KK1::KK1::KK1: ay çok güldüm buna :KK9::KK9::KK9::KK9: özgüven tavan yapmış ama doğru çok kendını beyenmiş milletiniz:21::21::21:

evet canım benim sağol:98::123::118:
:KK16::KK16::KK16:
vay vay vayyyyyyyyyyyyyyyyyy edepsiz:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:

var böyleleride ya madem var sevgilin ne diye başka kızın canını yakıyorsun değilmi ama

ay pislik ya bu insanlar madem öyle bi durumunuz var neden evleniyorsunuz hiç anlamıyorum ben

ne diye evlenmiş ozamanyaaa bunu yapanda inşallah o duyguyu yaşar

dahasıda var belediyenin toplu nikah törenine gitmiş sevğilisiyle bütün hediyeleri almışlar yüzsüzler :KK53::KK53:

:KK56:canım benim bende biraz uzanıyım kız sabahın 7 sinde kalkıyor3 gündür normalde 8 veya buçukda kalkardı uykum geldi iyice iyi geeler iyi sahurlar
bak yağlı tuzlu tatlı yemeyin ha bol sebze çorba olabilir kahvaltı süt ürünlerini yiyin öptüm sizleri bay:KK56:

sağol canım yat sen tabi hadi hayırlı sahurlar

:KK56:canım benim bende biraz uzanıyım kız sabahın 7 sinde kalkıyor3 gündür normalde 8 veya buçukda kalkardı uykum geldi iyice iyi geeler iyi sahurlar
bak yağlı tuzlu tatlı yemeyin ha bol sebze çorba olabilir kahvaltı süt ürünlerini yiyin öptüm sizleri bay:KK56:
iyi geceler iyi sahurlar :KK16::KK16:
ozmaan kurtulduğuna sevınsın zararın neresınden dönsen kardır hesabı :KK34::KK34:

aynen öyle boşanma davası açmışlar birde belediyeye hediyeleri aldıkları için şikayet edecekler :KK4::KK4:

kızlar benim sayfa atlamıyor yine ayrıca sahur yapcaz artıık kaçmam gerekli
herkkese hayırlı sahurlar iyi geceler öpüldünüz:KK54::KK54::KK54::KK54:

:) benim sayfada geçmiyor.

27 yaşındayım 1 senelik evliyim 8 yıllık sevgilimle evlendim iyikide evlenmişiiimm

evlilikten korkanlardandım.toplumda aslında bekarlık sultanlık falan diye bi baskı var içten içe

hiçte öyle değil en azından şu an öyle düşünüyorum.

bende böyle ağzım açık dinledim :KK53::KK53:
kocasında tip yok yere bakan yürek yakan yani :KK47:

tip yoksa ona tipsiz olduğunu söyleyen kadınlar çıkmadığı için karsısına kendi adına şanslı

bazı kadınlar öyle tipsizleri yüceltiyor ki adam kendini bi şey sanıyor

eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşüyor :))

X