kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

deprasyandayımmmmmmmmmmmmmmmmm offffff ayy herşey üst üstemi gelir kaynanaylada açtık arayı eşim yüzündn off offfffffffffffffffffffffff:KK43::KK43::KK43::KK43:

üzme tatlı canını düzelir herşey..

Merhaba kızlar nasılsınız herkese hayırlı ramazanlar benim ilk günüm zor geçti ya tansiyonum yerlerde resmen :KK52:

:KK20:bu mübarek gunde ne depresyonuu çık hemen çıkkk:KK53::KK53: takma kafanı geçer hepsi bu kaynanalar sade tartışmak içinmi varlaryaa :KK47:

ahh ahhh bu gün strestn öldüm resmen benim kaynanayı hala anlayamadım hadi hayırlısı bakalım aman off off
evlenirken ailede çok önemli yeni yeni anlıyorum kocadan yırttık aile de sınıfta kaldım:KK50::KK50::KK50:

Arifecim ne oldu tatlım neden bodun aranı

kaynanam tutturdu gel diya eşimde gelemez karımı göndermem falan dedi bende gelmem dedim daha bi sürü şey eşim öyle dedi diye kötü ben oldum
ayy bunalttı beni yaaa çok sinirlendim valla bıktım bu kaynana triplerinden fatoşum kafamın içi karmakarışık:KK25::KK25::KK25:

haklısın canım eşin varken orda ne yapacan eşinde olsa neyse seni sevdinden mi çağırıyor yoksa uğraşmak için mi??

ne sevgisi cnm yaa işleri birikmiştir yeni taşındılar kayseriye
ahh ahh kaynana sana ne deyim şimdi eltime sarar kafayı o gider ben gitmem eltim gibi dünyada bulunmaz ben aksi olurum napcm anlamadım eşimede kıyamıyorum
valla kaynanamı hiççç sevmyorum çok anlayışssız:KK31::KK31:

ahh ahh kaynana sana ne deyim şimdi eltime sarar kafayı o gider ben gitmem eltim gibi dünyada bulunmaz ben aksi olurum napcm anlamadım eşimede kıyamıyorum
ALlah yardımcın olsun bitanem üzülme içine atma yüzüne söyle daha iyi hiç olmazsa kendini yiyip bitirmezsin şimdi nedesem yanlış olur git gitme diyemem yanlış birşey sölemek istemem canım oruç bitsin gelirim de madem biraz açık kapı bırak

ALlah yardımcın olsun bitanem üzülme içine atma yüzüne söyle daha iyi hiç olmazsa kendini yiyip bitirmezsin şimdi nedesem yanlış olur git gitme diyemem yanlış birşey sölemek istemem canım oruç bitsin gelirim de madem biraz açık kapı bırak

canım bayramda gidicem zaten onun derdi eşimin göndermem demesi kıskançlık krizine girdi ohh iyi oluyor sanki herşey onun emrince
eltim gibi her lafa tamam baskıya ses çıkarmamaı istiyor ama ben yapamam onun nazını çekmek için evlenmedim:KK51:

amannnnnn boşver kız eşin senden yana ya ona bak:KK48::KK47:

ne hali varsa görsün artık ben vazgeçtiiiiimmmmmmmmm
eşim canım aşkım suratımı assam dayanamaz yaradana kurban olduğum malesefki tek eşlede olmuyo çok şükğür buna ne deyim:KK53:

ayy kaynanamı bende hiç sevmıyom :KK1::KK1: eşin arkadayken boşverya teee nereye taşınmışlar kaçta bır görcen sankı ay benımki alt katımda benımkıde gıtse keşke yol parası benden:KK52::KK52::KK52::KK76:

ne hali varsa görsün artık ben vazgeçtiiiiimmmmmmmmm
eşim canım aşkım suratımı assam dayanamaz yaradana kurban olduğum malesefki tek eşlede olmuyo çok şükğür buna ne deyim:KK53:

hai konuyu değiştirelim gayri bebek ne zaman ya

ayy kaynanamı bende hiç sevmıyom :KK1::KK1: eşin arkadayken boşverya teee nereye taşınmışlar kaçta bır görcen sankı ay benımki alt katımda benımkıde gıtse keşke yol parası benden:KK52::KK52::KK52::KK76:

senin k'annende mi fena canım bebiş nasıl

X