kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

2 kişi tadı olmaz bizde yiyelim dedi olur dedim bende onlarda 3 kişi ama kaynım çoğu zaman gelmez dışarda falan yer
banada iyi oldu kaynanam rahatsız oruç yasak ona o yapıyor saolsun yemekleri

anladım benim kayınvalidemde çalışıyordu bugün işi bıraktı tamamen artık evde olacak

bişidicemmm
merhaba canım Allah analı babalı büyütsün inşallah kacıncı çocuğun :emir_bebek:[/ merhaba amin cümlemizinkini cnm ılk çocuğum 9 yıllık evlıyımçok uğraştım bunun için :) buarada dedıklerını yaptık gülümsemelerım açıkmış ama görünmuyor belkıde yenı uye oldumdan belkıde bana gıcık olmuşlar göstermıyor :)

bişidicemmm
merhaba canım Allah analı babalı büyütsün inşallah kacıncı çocuğun :emir_bebek:[/ merhaba amin cümlemizinkini cnm ılk çocuğum 9 yıllık evlıyımçok uğraştım bunun için :) buarada dedıklerını yaptık gülümsemelerım açıkmış ama görünmuyor belkıde yenı uye oldumdan belkıde bana gıcık olmuşlar göstermıyor :)

canım yeni üyelikle alakası yok onun ya bilemicem ama bi sor editöre msj at

hayırdır neden ayrıldı işten canım sana yardım eder evde olcaksa yakındınız siz zaten

10 senedir çalışıyor ayrıldı artık o bir ramazan boyu dinlenmesi lazım biz ayrıyız canım arada birleşir yeriz ama yememiz ayrı

X