kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

16saat oruç tutulcak küsuratıda varda tok tutcakve susatmıycak şeyler yemeklazım

Son düzenleme:
benim neden ıkoncanlarım yok ya sizde çıkıyo bende yok :KK43:

merhaba canım sağ üst köşede Kullanıcı Kontrol Paneli var oraya tıkla sol tarafa yazılar cıkacak orda SEÇENEKLER DÜZENLE yazıyor orayada tıkla yazılar cıkacak aşağı doğru in gülümsemeler gösterilsin die yazı var onu tıkla daha sonra aşağı in ve kayded tuşunu tıkla canım

kızlar yağlı yemek türü tuzlu hamur işi türü yemeyin diyorlar araştırdım da biraz peynir yoğurt yumurta et türü yatmadan da 1 bardak ılık süt ile hurma 5 saat tok tutuyormuş bende orucumu tutacam inşallah bu oruç da hiç borcum olmaz sanırım
birde yeşillik salata domates maydonoz canom

Son düzenleme:
merhaba canım sağ üst köşede Kullanıcı Kontrol Paneli var oraya tıkla sol tarafa yazılar cıkacak orda SEÇENEKLER DÜZENLE yazıyor orayada tıkla yazılar cıkacak aşağı doğru in gülümsemeler gösterilsin die yazı var onu tıkla daha sonra aşağı in ve kayded tuşunu tıkla canım
teşekkür ederim şimdi denıcem
valla canım taşta yesen acıkır denizde içsen susarız yalnız Allah sabrını verir buda gerçek

ewt cnm çok haklısın allah yardımcısı olsun herkesın

kızlar yağlı yemek türü tuzlu hamur işi türü yemeyin diyorlar araştırdım da biraz peynir yoğurt yumurta et türü yatmadan da 1 bardak ılık süt ile hurma 5 saat tok tutuyormuş bende orucumu tutacam inşallah bu oruç da hiç borcum olmaz sanırım
birde yeşillik salata domates maydonoz canom

valla canım benim koca bekarlıkta alışmış onlarda gelenek olmuş hamur yemek başkada bişey yemez
hergün hamur yapcaz gibi

X