kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende öyle derdim ama bakıyorsun zaman çabuk geçiyor 2 düşündük bakalım oruçda regl olmassam :KK49:yim olursamda yapacak birşey yok hayırlısı artık ama dua edin kızlarda :KK49:olayım

valla e hadi hayırlısı hakkınızda canım mehmete kardeş olur umarımda o istermi bilemem:KK1::KK1::KK1:

bende öyle derdim ama bakıyorsun zaman çabuk geçiyor 2 düşündük bakalım oruçda regl olmassam :KK49:yim olursamda yapacak birşey yok hayırlısı artık ama dua edin kızlarda :KK49:olayım

:KK9::KK9:inşallah allah gönlüne göre versın ben ıkıncıyı hayal bıle etmıyorum rabbım buna ömür versin :KK16::KK16::KK9:

yuuuh ya bu satte zil çaldı iyimi korktum bende dedim bişeymi oldu komşular yanlışlıkla basmış heralde ne dikkatsizlik:KK20::KK20::KK20::KK20:

:KK9::KK9:inşallah allah gönlüne göre versın ben ıkıncıyı hayal bıle etmıyorum rabbım buna ömür versin :KK16::KK16::KK9:

Kadınlar hamileliklerini ve bebekleri doğduğu ilk ayları unutmasalar tekrar tekrar doğurmazlar:KK53:..doğurmayacak olsam ben doğurmazdım 3. yü:KK53:ikizlerde neler çektim neler..:KK30:doğurursun bir daha yani:13:

X