kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

sen adını söylede jararı verelim sevmediğin kadar varmı

vallah 21 yıldır tasıyorum adımı ne kadar sıkayetcı olsamda katlanmak zorundayım, kücükken derdım hep 18 yasına gırınce degıstırcem dıye ama sacmalıktı yanı 18 yasından sonra benım adım artık böyle oldu bana böyle dıyın mı dıcem mıllete adımı artık xx koydum bana xx dıyın bakım.. ahahah

iyi ver bakalım kararı.. çilem benim adım.. annem selin vermek ıstemıs adımı, babamda elif vermek ıstemıs babaannemın adını onlar ortak karar alamayınca en büyük teyzem çilem adına karar vermıs artık o ne karısıyor bılmıyorumda..

teyzem kendıne kızlarınıda sinem ve gizem adını vermis.. barı ben sinem olsaymısım ey allahım ya

bilmiyorum ismin herneyse bence okadar kötü değildir bence

diyom ya çilem diye

sankı aıleme mutluluk degılde çile cektirdim, çilem.. ısme bak..

sevgılım bıle dalga gecıyor çile bülbülüm diye..

az rastlanan bi isim olsun benimkide arife bende önceden pek sevmezdim de aman napıym koymuşlar bi kere benimkide amca koymuş canım amcam yaa

çilem değişikmiş ama o açıdan bakmak doğru değil ben seni gerçekten anlayabiliyorum o kadar kızkın ve öfkelisinki herşey sıradan geliyor sana değilmiş değilse ismin ağır değil ismini kaderine bağlama canım bence

ya bırde anlamadıgım bırakın da analar versın bebelerının ısmını onca zahmetı onlar cekıyor.. allah allah yaa mıllet nıye burnunu sokuyor..

evet size bir soru ismimizi kndimiz koyma gibi bir avantajımız alsaydı ne isim koyardık hadi bakalım ben leyla veya asena olmasını isterdim

annem gil göbek adımı derya koymuşlar aslında derya koymuşlar ama annem rahmetli annanemi rüyasında görmüşanneme küsmüş sonra değiştirmişler

annem gil göbek adımı derya koymuşlar aslında derya koymuşlar ama annem rahmetli annanemi rüyasında görmüşanneme küsmüş sonra değiştirmişler

sende onlara küseydin gııııııııı adını değiştirdikler için hıhhhh benimde göbek adım deryaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…