kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kocalarınız kızmıyormu sıze bu saatde netde ne ısnız var dıye yahu

Beni k'kul eşim üye yaptı zaten yatacam yarın şebit açacaz kayın validem eltim akşam da annemlere götürecek eşim beni annemlere de erişte acacaz salıya kadar yokum

Beni k'kul eşim üye yaptı zaten yatacam yarın şebit açacaz kayın validem eltim akşam da annemlere götürecek eşim beni annemlere de erişte acacaz salıya kadar yokum

canım hop yavaş yaa buna canmı dayanır yaa valla dikkat et kayısı topla yaprak topla üstünede yufka açç ohooooo bittim ben aman memoşa dikkat et bari hadi sen yat görüşürüz canım öpüldün zaman buldukça gelirsin byyy

selam.. 2007 den beri kk üyesiyim ilk defa geyik topiğine yazıyorum. e bunu da yaşamadan ölmeyelim di mi ama

yaprak toplamadık ay ne yapalım hazır almaktansa kendi ellerimizle yapıyoruz yaz geldimi böyle canım kendi annemler arabayla 10 dk varırız ama yazamam seni öptüm o cadı zeliş varya özel den mesaj attım gelmediş topiğe iletirsin ayy ayten çim led görüşemedik onada selam tamam mı canım hayırlı geceler bol sıohbetler canım öptüm tatlım

tasaruflu kadının hali başka oluyor hıh cimri sana biraz çamur atym hi hi hi
hadi cnm byy öptm

hoşbulduk tatlım... bu aralar üzerimde gereksiz bir karamsarlık var.. atmam lazım..

tatlım mehmet uyanda ayağimda şuan birazdaha yazışalım bari dedim

bu gün esram ve nenem yoktu bunşlar ikisi bir kaçtılarmı yoksa zelişe belli olmaz esramın aklına girmiştir yazık oldu emme ne yapcan nenemin aklı pek sarmyr artık neyse yarın uğrarlar belki bi ara hıh:26::26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…