kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hm pekı fatma, fatos, fadıme ve fatımanın farkları nedır bır kac harf farkından baska :KK23:

canım bu isimlerin anlamı birbirine yakın sütten kesme manasında ama anlamı aynı bi kaç harf değişik diye ne fark var diyemezssin
çünkü fatmaya fadime demek çok mantıksız olur adı saliha olan birine salih demek gibi birşey seninki bi harf bak cinsiyet değiştiriyor haksız mıyım?

dün internet gitti ne yaptıysam gelmedi bugün de gelmedi fark etmedin yani aşkım benim

valla fark ettim yaa ama eşin falan çağırmıştır diye düşündüm bide aşkısı fark ettiysen bende senden sonra hemen çıktım tamam özürdilerim haklısın bi daha seni hiç unutmam:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım bu isimlerin anlamı birbirine yakın sütten kesme manasında ama anlamı aynı bi kaç harf değişik diye ne fark var diyemezssin
çünkü fatmaya fadime demek çok mantıksız olur adı saliha olan birine salih demek gibi birşey seninki bi harf bak cinsiyet değiştiriyor haksız mıyım?

haklısın ama örnek cok sacma

haklısın ama örnek cok sacma

bence sen savunduğun şeyi tam anlamadığın için saçma geldi kendin dedinya bir iki harf farklı olsa ne olur diye örnek saçma olmuş ama senin kararını da değiştirmiş hıh
neyse bi kere konu çok saçma en iyisi kapatalım fazla uzamasın canım...

valla fark ettim yaa ama eşin falan çağırmıştır diye düşündüm bide aşkısı fark ettiysen bende senden sonra hemen çıktım tamam özürdilerim haklısın bi daha seni hiç unutmam:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayy aşk olsun özür dilemek nedemek estağfullah canım özür dilencek birşey yok :13::KK19::KK19::KK19::KK19:

hemde ne gezdim halamda tuturdu evi temizleyeyim diye dip bucak temizledi :KK53::KK52: ohh ya 1 haftadır gezmeden geliyodum bi bakıyodum yemek hazırlanmış :KK52:

ohh o halayı bana da gönder bu gün gezdim geldim eve ama yemek yine yok yine yok bizede bi hala lazım anlaşılan

X