Kendimi hiç beğenmiyorum 2

Ben straplez bile giyiyorum, sen seanslara devam et yanlış anlama ama belki de takıntılısındır psikiyatrla da görüş
ilaç almak istemiyorum bunun için ama gerçekten takıntılıyım. Mesela bak bi kombinle dışarı çıkmadan önce arka kameradan video çekiyorum herhangi bir yerde kusur gördüysem giymem asla. Ve kendime bu kadar ağır yaklaşırken diğer baktığım her kadın çok güzel geliyor gözüme :KK43:

ilaç almak istemiyorum bunun için ama gerçekten takıntılıyım. Mesela bak bi kombinle dışarı çıkmadan önce arka kameradan video çekiyorum herhangi bir yerde kusur gördüysem giymem asla. Ve kendime bu kadar ağır yaklaşırken diğer baktığım her kadın çok güzel geliyor gözüme :KK43:
Yav he he

Bu kadar zorbalayan ve sürekli aldatmaya yeltenen kocası da 60 kilo kara kuru bir zargana bu arada öyle brad pitt canlanmasın gözlerde. Diğer konuda konuşmuştuk kendisiyle ordan hatırlıyorum. Üstelik işsiz de çalışmıyor 😬
Ayyy kara kuru zarganayi okuyunca ağzımdaki kahveyi puskurttum valla çok üzgünüm kahkaha attım Allah ta sizi güldürsün :KK53:

Aileniz ülkenin sayılı zenginlerinden falan mı ? Bahsettiğiniz işlemler, milyonluk işlemler değil mi ?
Yok kız 220 bin oldum vücut estetiği diğer işlemlerle falan total 300k harcadım şimdi çene estetiği araştırıyorum bence benim kendimi çirkin bulmamdaki en büyük etken çenem o düzelirse iyi olucak

Vallahi ben aynada kendimi yadırgarım diye dudağıma dolgu bile yaptırmaya cesaret edemediğim için senin bu kafanı, kendinden bu kadar nefret etmeni, anlayamam ben. Kolay gelsin.

Korkuyorum bbl ameliyatım çok zor geçti babamla görüşmüyorum annemle de mesafeliyiz. Gözüm keşke yeşil veya mavi olsaydı bence çok şanslısın
Anne babanla neden görüşmüyosun? Seni tımarhanelik deli haline getiren kocanın yaptıklarından daha kötü ne yapmış olabilirler merak ettim

Anne babanla neden görüşmüyosun? Seni tımarhanelik deli haline getiren kocanın yaptıklarından daha kötü ne yapmış olabilirler merak ettim
Canım baba doğmadan önce çekip gitmiş :/ annemle de mesafeliyiz çocukken şiddet çok uyguladı, şimdi terapi alıyorum ya bi çok sorunum da aileden gelme anneme de pek yansıtmam ona böyle sorunlarımı buluşur görüşürüz de ama bana bi şey demez bende ona demem. Naber nasılsın o kadarcık yani

Zaten korkum bu nasıl öyle bir şey diyeyim benden ayrılmamasına şaşırıyorum ki hep çok güzel kadınlar ona baksa belki o beni bırakır gider bilmiyorum
Senden ayrılmamasına şaşırıyor musun? Sen onun için nimetsin. Kadınlar genel olarak çok zayıf erkekleri beğenmez. Adam tip olarak kadınların standartlarında değil, üç kuruş parası yok, karakter zaten yok. Buna rağmen çalışıp kendisine bakan ve sürekli zorbalamasına rağmen gitmeyen bir kadın bulmuş. Sen olmasan açlıktan nefesi kokar. Mancınıkla fırlatsan yine gitmez hayatından. Gencecik manken gibi güzelim kızlar da ona bakmaz zaten. Ciddi ciddi ayrılmaya kalksan ayaklarına yapışır beni bırakma diye adım gibi de eminim. Sen görüntü olarak çok mu beğeniyosun onu?

Senden ayrılmamasına şaşırıyor musun? Sen onun için nimetsin. Kadınlar genel olarak çok zayıf erkekleri beğenmez. Adam tip olarak kadınların standartlarında değil, üç kuruş parası yok, karakter zaten yok. Buna rağmen çalışıp kendisine bakan ve sürekli zorbalamasına rağmen gitmeyen bir kadın bulmuş. Sen olmasan açlıktan nefesi kokar. Mancınıkla fırlatsan yine gitmez hayatından. Gencecik manken gibi güzelim kızlar da ona bakmaz zaten. Ciddi ciddi ayrılmaya kalksan ayaklarına yapışır beni bırakma diye adım gibi de eminim. Sen görüntü olarak çok mu beğeniyosun onu?
Ben ona çok aşığım 😭 isteklerim de beni sevsin benle ilgilensin bana sürprizler yapsın biraz çalışsın sorumluluk alsın :KK43: benden önceki sevgilisi benden güzel o yüzden belki de çok kompleksliyim. Çok zoruma gidiyor bi kere biz karakola ifade vermeye gittik bir arkadaşımızın olayıyla ilgili tanık olduğumuz için. Orda oturuyorduk kadın polisle bile flört etti

Ben ona çok aşığım 😭 isteklerim de beni sevsin benle ilgilensin bana sürprizler yapsın biraz çalışsın sorumluluk alsın :KK43: benden önceki sevgilisi benden güzel o yüzden belki de çok kompleksliyim. Çok zoruma gidiyor bi kere biz karakola ifade vermeye gittik bir arkadaşımızın olayıyla ilgili tanık olduğumuz için. Orda oturuyorduk kadın polisle bile flört etti
Konu içeriğiniz gerçekse, gözden kaçırdığınız çok önemli bir nokta var. Tüm bu operasyonlar sonrasında, artık eşinizin tanıdığı, sevdiği ve etkilendiği kadın olmayacaksınız; tanıdık ancak yabancı bir yüz olacaksınız. İstediğinizin bu olduğuna emin misiniz ? Eşinizin, yeni sizi isteyeceğinden emin misiniz?

Konu içeriğiniz gerçekse, gözden kaçırdığınız çok önemli bir nokta var. Tüm bu operasyonlar sonrasında, artık eşinizin tanıdığı, sevdiği ve etkilendiği kadın olmayacaksınız; tanıdık ancak yabancı bir yüz olacaksınız. İstediğinizin bu olduğuna emin misiniz ? Eşinizin, yeni sizi isteyeceğinden emin misiniz?
O zaten beni sevseydi şu anki halimde ben bunları hissetmezdim ki, benim yanımda yürüdüğü kızlar hep bebek gibiydi. Kendimi onlarla renkli gözlü olmaları sarı saçlı olmaları gibi bi sürü şeyle hep kıyasladım. Mesela bi kadın gördüğümde hemen eşim onla benim aramda kalsa o kadını seçer siye düşünüyorum. Bunu otomatik yapıyor zihnim durduramıyorum. Ve eşimi de çok seviyorum napıcam bilmiyorum 2 3 ay sonra yine açarım konu durumumu güncellerim belki o zamana dek ameliyat olmuş olurum

X