Kendimi hiç beğenmiyorum 2

Valla ablacim yukarida yotumlari okudum benim de boyle bir kociskom olsa kendimi begenmezdim yani. Esine hic benden daha iyilerine layiksin dedin mi? Az sabret diyecek gibi bir halin var.
Zaten korkum bu nasıl öyle bir şey diyeyim benden ayrılmamasına şaşırıyorum ki hep çok güzel kadınlar ona baksa belki o beni bırakır gider bilmiyorum

Ay hiç korkmuyor musun, ben yeşil gözlüyüm gözlerim çok hassas sürekli kaşıntı kızarıklık, üstüne miyoğ astigmat, en güzel göz sağlıklı gözdür, annen baban da mı engel olmuyor sana
Korkuyorum bbl ameliyatım çok zor geçti babamla görüşmüyorum annemle de mesafeliyiz. Gözüm keşke yeşil veya mavi olsaydı bence çok şanslısın

Bedeninizi neden bu kadar hayat amacı haline getiriyorsunuz. Peşinden ne kadar da koşsanız o beden bir süre sonra yaşlanacak zaten. Tamam bakım ve temizlik iyidir hoştur ama insanın doğasına asla kazanamayacağı bir savaş açmasını da anlamıyorum.
Artık yaşlanma olmayacak diyorlar bilmiyorum 🤷‍♀️ güzel kalmak istiyorum en büyük korkularımdan birisi de bu erken yaşlanmak

Korkuyorum bbl ameliyatım çok zor geçti babamla görüşmüyorum annemle de mesafeliyiz. Gözüm keşke yeşil veya mavi olsaydı bence çok şanslısın
Teşekkürler benim de mesela burnum geniş, omuzlarım çok geniş erkek omzu gibi, ama inan ki bunların bütünüyle mutluyum herkes gibi değilim bana ait özelliklerm var, sen de kendine ait özelliklerini sev, estetik faciasına döndürme kendini ben senin oldukça güzel bir kız olduğunu düşünüyorum

Artık yaşlanma olmayacak diyorlar bilmiyorum 🤷‍♀️ güzel kalmak istiyorum en büyük korkularımdan birisi de bu erken yaşlanmak
Ama onlar kanlarını şuan filtreletmeye başladı, daha halka inmedi bu konu, çok abartıyorsun bu mevzuları bu dünyadan göçüp gideceğiz kimseye kalmıyor gençlik güzellik kendine bunlara işkence edene kadar keyfine bak biraz

Ailenle aran kötü, kocan işsizmis, sen daha 22 yaşındasın, ne iş yapıyorsun da bu kadar ameliyata para buluyorsun, bir yandan da geçimini sağlıyorsun?

Bu kadar ameliyatın parası nereden geliyor peki?
Teşekkürler benim de mesela burnum geniş, omuzlarım çok geniş erkek omzu gibi, ama inan ki bunların bütünüyle mutluyum herkes gibi değilim bana ait özelliklerm var, sen de kendine ait özelliklerini sev, estetik faciasına döndürme kendini ben senin oldukça güzel bir kız olduğunu düşünüyorum
Benimde onuzlar geniş :KK43: kollarım kalın çok kötü hi şey öyle olması askılı bi şey giymekte hiç rahat değilim

Eklentiler

• IMG_9527.jpeg
    IMG_9527.jpeg
    132,6 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_9526.jpeg
    IMG_9526.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_9525.jpeg
    IMG_9525.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 61
Ailenle aran kötü, kocan işsizmis, sen daha 22 yaşındasın, ne iş yapıyorsun da bu kadar ameliyata para buluyorsun, bir yandan da geçimini sağlıyorsun?

Trendyol online mağazam e kitap satışım ve işbirliği sağladığım sosyal medya hesabım var 🙏🏻 bu ameliyatlar ve işlemlere toplamda 300 bin falan harcadım diş tedavim zaten sadece 45k, yeni başladım aslında bu işlemleri 7 aylık süreçte yaptırdım. Belki de 1 2 seneye çok güzel olcam inşallah

X