Kendimi hiç beğenmiyorum 2

Çok erken yaşta evlenmiş çalışıyor mu onu bilmiyorum ama boşluk hissinden sanırım kafası karışmış.
Büyük resme bakamıyor sorun bu. Güzellik algısı herkes için ve heryuzyil için çok değişken bir şey. Ama o elindeki telefondan gördüğü güzellik algısına uygun olmaya adapte olmaya çabalıyor.
Tek tip olan kadınlar gözüne güzel görünmeye başlamış ve bence sevgisiz bırakılmış. Esi ona iyi ve güzel hissettirmemis. Sonucunda kendisini yetersiz hissetmeye başlamış.
Benim burun estetiğim var yıllar yıllar önce bambaşka bir saglik sorunundan oraya evrildi süreç. Ama güzel oldu. Söylemesem hiç kimse anlamıyor çünkü doktora yapabileceğin en doğal olanı yap dedim. Yapay bir görüntü beni sinir ederdi. Şu an göz kapaklarım 32 yaşına girmemle birlikte biraz daha düşmeye başladı aynada görüyorum. Biraz daha beklesem olur diyorum. Ama bunlar ufak tefek şeyler. Hayatı daha kolay yaşamak adına. Gözlerim bozuldu mesela cizdirmem lazım.
Hiçbiri güzellik algısı için yapılan işler değil. Olabilirdi de ama herkesin tamamen ayni olması uzayli soyu gibi... çok kötü.
Çok içten yorumunuz teşekkür ederim babsettiğibiz şeyleri yaşıyorum. Düzeltmeye çalışıyorum ama daha güzel de olmaya çabalıyorum aynı anda belki 2 3 sene sonra hem çok güzel olcam hem de mental açıdan toparlarım 🥹

Fotoğraf atsanız gerçekten yerli mi yersiz mş düşünceleriniz görsek
fiziğimi paylaştim şimdi
Yorumlarda gördüm evlenmeden önce böyle değildim demişsiniz. 22 yaşındasınız koşa koşa sizi aldatmaya meyilli , manüpilasyon yapan bir erkekle evlenmek yerne gezip tozup hayatınızı yasasaydınız keşke. O zaman hem özgüveniniz kaybolmazdı hem kendinizi sevmeye devam ederdiniz. Adamı boşayın terapiye devam edin özgüveninizi arttırın. Estetik işi degil sizinki.
Ondan başka kimseyi istemiyorum nasıl boşayayım 😭 köpek gibi aşığım

Kilo alıp tekrar ameliyat olmak mı? Bence diyet ve spor yap basenleri sıkılaştır, göğüsler zaten zamanla doğala yaklaşır yeni ameliyat olmuşsun. (burda top gibi duruyor) al sana fizik… ama sanmıyorum ki dinleyesin

Sorun kocanizda malesef, size kendinizi yetersiz hissettirmis bu yuzden nereye giderseniz gidin ne yaptirirsaniz yaptirin bu degersizlik hissi gecmez... kocadan kurtulun nasil guzelleseceginizi bi görun...

Kilo alıp tekrar ameliyat olmak mı? Bence diyet ve spor yap basenleri sıkılaştır, göğüsler zaten zamanla doğala yaklaşır yeni ameliyat olmuşsun. (burda top gibi duruyor) al sana fizik… ama sanmıyorum ki dinleyesin
Askim basenlerim geniş olsun istiyorum benim elma tip vücudum kum saati olsun istiyorum spor hiç yapmıyor değilim memelerim öncedende şekli böyleydi benim doğal şekil biçimi bu eski halini atıcam silikondan değil aslında şekli bu

Eklentiler

• IMG_6825.jpeg
    IMG_6825.jpeg
    42,5 KB · Görüntüleme: 55
Çirkin bir kadına ya da kusurlu bir kadına benzemiyorsun. Ama sana şunu söyleyeyim. Tek kusurun kocan olabilir. Sana kendini eksik kusurlu hissettiren kişiden hemen uzaklaş. Şuan 22 yaşındasın. Elbet yaşlanacaksın. Vücudun hep böyle diri kalmayacak. Seni o zaman da o halinle de kabul edecek birini bul. Sürekli ameliyat olmak iyi bir şey değil. Kendine bunu yapma

Çok içten yorumunuz teşekkür ederim babsettiğibiz şeyleri yaşıyorum. Düzeltmeye çalışıyorum ama daha güzel de olmaya çabalıyorum aynı anda belki 2 3 sene sonra hem çok güzel olcam hem de mental açıdan toparlarım 🥹
Bence kendinize bir uğraş bulun. Odağında bedenin var.
Uzun süreli bir kursa yazılın psikiyatrist de görsün bi sizi
Hala 2 seneye güzel olcam diyorsunuz. Dış görünüşe takılmış beyniniz.

Askim basenlerim geniş olsun istiyorum benim elma tip vücudum kum saati olsun istiyorum spor hiç yapmıyor değilim memelerim öncedende şekli böyleydi benim doğal şekil biçimi bu eski halini atıcam silikondan değil aslında şekli bu
Hah ben de böyle vücutları sevmiyorum mesela. Çok alaturka, hele 22 yaşında genç kadın için fazla kart bir görüntü. Bak zevkler ve renkler tartışılmaz 😂 Doğum yapınca ne yapmayı planlıyorsun?

Psikolojik nedenden doktora górúndunmú. Yardim almalisin.
22 yasinda biri ne kadar cirkin olabilir allah askina. Genclik yeter bir kere gúzellige gerek yok
30 kez daha ameliyat olsan, bu hissettiklerin degismeyecek sanirim o yúzden doktora gòrun

Sorun kocanizda malesef, size kendinizi yetersiz hissettirmis bu yuzden nereye giderseniz gidin ne yaptirirsaniz yaptirin bu degersizlik hissi gecmez... kocadan kurtulun nasil guzelleseceginizi bi görun...
Dün noldu biliyor musunuz renkli lens taktım gözlerime sürekli iltifat etti kendi gözlerime öyle iltifatlar duymak daha çok isterdim

Psikolojik nedenden doktora górúndunmú. Yardim almalisin.
22 yasinda biri ne kadar cirkin olabilir allah askina. Genclik yeter bir kere gúzellige gerek yok
30 kez daha ameliyat olsan, bu hissettiklerin degismeyecek sanirim o yúzden doktora gòrun
Galiba haklısınız genel yorumlar bu şekilde ama dün ilk kez kendimi biraz güzel hissettim videomu çektim alışveriş yaparken kabinde kendi kendime dans ettip dedim çok güzelim ama etkisi çok az sürüyor

X