kendimi geriye çektiğim zaman sol kasığım şiş gözüküyor?

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
ya ufacık bır şeyden sebeplenir oldum ama bu ay çok ümitliyim .
şimdi kızlar, belimden yukarısını geriye doğru çektiğim zaman sol kasığımda bir şişlik olduğunu farkettim ve o anda sızladı .
yokkksaaaaa????
ya sizce????:asigim:

canım inşallah hamilesindir de..böyle şeylere pek takma derimm...regl olursan üzülürsün sonra....ama inşallah olmazsın inşallah hamişsindirr...allah gönlüne göre versin....

ya ufacık bır şeyden sebeplenir oldum ama bu ay çok ümitliyim .
şimdi kızlar, belimden yukarısını geriye doğru çektiğim zaman sol kasığımda bir şişlik olduğunu farkettim ve o anda sızladı .
yokkksaaaaa????
ya sizce????:asigim:

CANIM İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.:1hug:

inşallah hamişsindir cnm bu konuda bilgim yok ama dilerim hamişsindir ve yine dilerim bende hamişimdir

inşallah hamişsindir cnm bu konuda bilgim yok ama dilerim hamişsindir ve yine dilerim bende hamişimdir

ay insallah kızlar :) uzun zamandır uğraşıyorum:) biraz önce bi yerde okudum. hamile bi arkadaşın ilk belirtisiymiş. kendini geriye doğru çekmiş ve sol taraftakı kasık şiş duruyormuş sonra hamile olduğunu öğrenmişhihoyyyt
ay aynı örneği yaşayan yokmu aranızdaaaa??

valla ilk kez duydum :)
öyle belirti mi olurmuş :)

tamam kabul ediyorum yakında hepimiz kafayı yıcez :nazar:
ama biraz önce okudum ve o sayfayı şimdi bulamıyorum. bir kaç kişide olmuş o belirti. tabi bilerek yapman gerekiyor yoksa nerden aklına gelsinde kendini geri çekip bakasın kasığına kaydirigubbakcemile3
ay yoksa artık hayal görmeyemi başladım kelebekkkafamçokkarıştı

X