Kendimi çok kötü hissediyorum :( Lütfen yardım edin ....

barbiex-hepsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
39
0
:1no2ün okullar arası bilgi yarışması vardı.Bize bir kitap verdiler bu kitaptan soru çıkacak buna çalışın diye ben gece 3'e kadar çalıştım.Yarışma günü geldi masalara falan oturduk bir kaç soruyu bilemedik benim moral iyice sıfırlandı çünkü çalıştığımız hiç bir yerden soru çıkmadı çözdüğümüz soruları da genel kültürden yaptık .. Yarışma bitti puanlar açıklandı biz finale gidemedik çok ağladım...Öğretmenimiz bana sarıldı falan takma cnm zaten çalıştığınız yerden çıkmamıştı dedi ama ben gururuma yediremiyordum bu yenilgiyi sinirlerim bozuldu fen öğretmenim beni kolumdan tutarak yarışmadaki soruları hazırlayanlara ;
Ayıp size ya şu çocuğun psikolojisine bak ya yapılmaz ki böyle şey buna hakkınız yok dedi bende herkesin ortasında yarışmayı hazırlayanlara genel kültür soracaksanız kitap vermeyecektiniz biz salak mıyız da kitaba çalıştık saatlerce dedim sonra oradan çıktık. Kendimi çok mutsuz hissediyorum hemen bir bilgi yarışması daha yapılsın da onları yeneyim onlara gününü göstereyim istiyorum ama aklımdan çıkmıyor ya sinirlerim çok bozuk birinci olan grup en sevmediğim okul şimdi havalarından geçilmiyor...Kendimi çok kötü hissediyorum... Yardım lütfen

canım yaaa..
inan okurken gülümsedim, Allah sana en fazla bunun kadar dert versin.
Ben de öğrenciyken senin gibiydim, hırslı...İnşallah dersler konusundaki bu hırsını hiç kaybetmezsin..

Hala öğrencisin,gerçek hayata gir bak ne haksızlıklar göreceksin, harcadığın emeklerin bırak boşa çıkmasını başkalarına sermaye olduğunu göreceksin...
Üzüntün en kısa sürede geçer umarım, ve üniversite sınavında dereceler alırsın inşallahhh

varya.. allah sana dert göstermesin kızım..
canı cehenneme herşeyin.. takıntılı çağın.. takacaksın ama lütfen kendine inan ve güven.
yaşıyorsan sağlıklıysan ve ailnele aran iyiyse canı cehenneme herşeyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…