Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet ama farklı çekersek öyle oluyor.diğerinde biraz gülümsüyordum. fotoraf cekerken önemli.alttan çekerkende üstten çekerkende.her reimlerde farklı çıkıyor.yarın farklı farklı renklerle koyayım kızlar

1251.jpg

e ama yani. bu netten alıntı hayatım basbaya. burda dudaklar hem dolgun hem daha küçük . senın dudaklarınsa daha geniş yanlara doğru. bunun savunulacak yanı yok. dudak dediğin sey arada bir görünen olay değil. herkes nerde nasıl göründüğünü biliyor...

evet ama farklı çekersek öyle oluyor.diğerinde biraz gülümsüyordum. fotoraf cekerken önemli.alttan çekerkende üstten çekerkende.her reimlerde farklı çıkıyor.yarın farklı farklı renklerle koyayım kızlar

cnm bunun çekimle alakası yok ilk resim biraz fake gibisengözlerimebaksanabyerimseniben

e ama yani. bu netten alıntı hayatım basbaya. burda dudaklar hem dolgun hem daha küçük . senın dudaklarınsa daha geniş yanlara doğru. bunun savunulacak yanı yok. dudak dediğin sey arada bir görünen olay değil. herkes nerde nasıl göründüğünü biliyor...

şekerim benim kimseye yalan borcum yok.benim dudaklar daha geniş öylemi.herkez biraz gülümseyince genişlemiyor mu.ay canım yani.aç webcam göstereyim kendimi...
bukadarda uzatmanın anlamı yok.ayrıca kalemlere kenarlardan gecersen ice doğru incelir.dışa doğru cizersen dolgun gösterir..................

tamam gülünce dudaklar yanlara doğru genişler ama bu kadarda incelmezki canım kaydirigubbakcemile3

yap dene sende kalemle icine cizgi cek bakalım

yap dene sende kalemle icine cizgi cek bakalım

cnm yani yapma hadi bizi kandırıyosun kendini niye kandırıyosun:1closedeyes: o dudaklar senin değil imkan yok yanii:KK1: çok farklı gülsen gülmesende bu kadar fark olmaz bi kere dudakalrın yapısı bile çok ayrı:Saruboceq:

ay allahım ya.ya ben neden kandırayım ya.anlamadım gitti.neyse uzatmaya gerek yok.yorumlarınıza saygı duyuyorum.ister inanırsınız ister inanmazsınız.o sizlerin elinde.ben yine yaptığım dudak makyajlarımı çeker koyarım.yorumlara acığım.

ay allahım ya.ya ben neden kandırayım ya.anlamadım gitti.neyse uzatmaya gerek yok.yorumlarınıza saygı duyuyorum.ister inanırsınız ister inanmazsınız.o sizlerin elinde.ben yine yaptığım dudak makyajlarımı çeker koyarım.yorumlara acığım.

tabiki ekle cnm:nazar: ama kendine ait olanalrı yerimsenibenkimseyi kandırmayalım:1closedeyes:yasakkelime

konuyu değiştirme istersen canım o ilk eklediğin dudak türk birine bile ait değil gibi görünüyor kusura bakma ama o derece fark var yani :)

arkadaşlar boşverelim bence alsanaalsanasmile
eğer ona ait değilse kendinisi kandırmış olur

bi de bi şey daha diyeceğim dudak kalemi ile ne yaparsan yap bu kadar fark olmaz neyse komik yaa :)

X