Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar hani ten rengi gibi tonlarda rujlar varyaa üzerine parlatıcı sürüyorsunuz sanki dudak renginizmis gibi duruyorrCADIARZU

Kullananlar var mı? marka ve kodunu verebilirler mi acaba bana??

maybelline .. ama no sunu hatirlayamadim simdi bakmaya üsendimm. ilginizi cekerse bakip yazarim.

bu arada dudagimda görünen kahverengi gölge.. ben.
tam olmayacak yerde yani :))

Bunlarda benden kızlar ..sengözlerimebaksanab

Rujla birseye benzediler..Normalde dudaklarımın alt cizgileri yanlara dogru siliklesiyor nedense daha da ince görünüyorr ..:bbo:

Bazı fotolarda nedense bulanık telefondan kaynaklanıyor sanırsam idare ediverin kızlar ..

982.jpg

986.jpg

989.jpg

992.jpg

994.jpg

1023.jpg

nil-su maşallah dudak yapın çok güzel renklerde çok yakışmış yerimseniben

nil-su maşallah dudak yapın çok güzel renklerde çok yakışmış yerimseniben

Cok tesekkür ederim canım keske daha kalın olsaydı .. Ama idare ediyoruz istee bundan iysi samda kayısı diyebiliyorum sadece ..:eek:

Sankic burdaki gibi dolgun degil ..Rujlar biraz hos gösterdi sanırım ..:lepi:

canım yanlız 10 sene önce almıştım.bekarken.ve no filanda yazmıyor. yves rocher diğeride body shoptan

anneannem avondan ruj almış bana nasıl mutlu oldum anlatamam :asigim:hemen fot. cektim
avoncolor trend arkasında no g1 diye baslıyor gerisi silinmiş gibi okumuyor

en sevdigim rujum oldu annenişim aldıgı için

dsc04880l.jpg

resmi göremiyorum ben ama:1ninca:

pardon ama yanlışmı anladım?10 sene önceki ürünlerimi kullanıyosunuzkafamçokkarıştı

herkez o kadar çok merak etmiş ki 10 senelik bir ruj ama.kullanmıyorum artık.ve hiç bir yerde böyle bir rengi bulamadım.bende kıyıp atmadım.sizler için 1 kere mahsus sürdüm.ayrıca rujların son kullanma tarihi var mı.
hadi fondoten far allık onları anlarımda.ama rujjjjjjjjjj

olmaz mı rujların ömrü de var tabi,senelerce durunca bakteri ürer ne bileyim ruj bozulur işte,dudaklara zarar verir,dudak kanserine kadar yolu var bunun,rujların ömrü 1 bilemedin 2 yıldır....

olmaz mı rujların ömrü de var tabi,senelerce durunca bakteri ürer ne bileyim ruj bozulur işte,dudaklara zarar verir,dudak kanserine kadar yolu var bunun,rujların ömrü 1 bilemedin 2 yıldır....

evet 3 seneymiş.
alıntı bu:
Rujlar ve dudak parlatıcıları
Aldığınız ruju bir kutsal emanetmişçesine uzun zaman kullanmaksızın makyaj çantanızda tutmayın. Belki kulağa ilginç gelecek ama rujlar düzenli olarak kullanıldıklarında senelere meydan okuyabilirler.

Eğer çok sıcak bir ortamda bulunmuyorsa rujların ve parlatıcıların ömrü daha uzun olacaktır.

Tüplü dudak parlatıcılarınızın da ağzını düzenli olarak temizlemeyi unutmayın.

X