Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hilibacım bu koyduun dudakalrın hiç biri daha önceden koyduun dudağa benzemiyo üzgünümm:KK1:

aynen liv göz göre göre bu kadarda yalan olamzki ayıp ya

bence kendini kandırması bize yalan söylemesinden daha ciddi bir durum vereliniortak
benimde dudaklarım gülümsediğimde daha ince çıkar herkesinde öyledir zaten ama burada acayip fark var ya ohaoldumsmile neyse birsey demicem
minigim senin son aldıgım rujun swatch nı gormek istiyorum =)))))))))

bence kendini kandırması bize yalan söylemesinden daha ciddi bir durum vereliniortak
benimde dudaklarım gülümsediğimde daha ince çıkar herkesinde öyledir zaten ama burada acayip fark var ya ohaoldumsmile neyse birsey demicem
minigim senin son aldıgım rujun swatch nı gormek istiyorum =)))))))))

aynenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tamam cnm evde boya yapılıyo ama bulmaya çalışıyım bi onuguclubacismile bekletcem ama birazzzemuszemuszemuszemusŞeniz

minik çocuksun uğraşamam seninle.benim adımı anma birdaha.istemiyorum tamam mı.muhattapda olma

hiliba üzgünüm ama zaten kendilerini olmadıkalrı gibi gösteren insanlarla muhattap olmuyorum burda herkes kendine ait resimleri kendi yaptıığı makyajlrı paylaşıyo sende öyle yap konunn içeriğinni bozma burda güzel bi paylaşım yapıyoruz ordan burdan bulduun resmleri ekleme ki konu amacını aşmasın dimi:1closedeyes:

hiliba özrün kabahatinden büyük yaptım kusura bakmayın de kapat yane konuyu millete niye kızıyosun herkes keklemene sessizmi kalsın yane biz niye iki saat uğraşıp resim koyuyorus o zmaan demi arkadaşım herkes alsın netten koysun

koymandan da geç birde üste çıkıyorsun yane

hiliba özrün kabahatinden büyük yaptım kusura bakmayın de kapat yane konuyu millete niye kızıyosun herkes keklemene sessizmi kalsın yane biz niye iki saat uğraşıp resim koyuyorus o zmaan demi arkadaşım herkes alsın netten koysun

koymandan da geç birde üste çıkıyorsun yane

katılıyorum bizimde istedimiz bu ama hala üste çıkıyo bide özelden bana saldırıyo ya:KK1:

ben dün dedim ya herkesin duduşları farklı diye bacımda benım dediğimi kanıtlıyo :d gördüğünüz gibi tabloda bir cok farklı duduş var. bazıları kendi duduşları onu anladım nerden mi? dudaklar fark ettıysenız cok pütür pütür. bi duduş ise çok pürüssüz cok hoş duruyo.arada ki fark kocaman. ayrıca rujun hiç hoş değil. sanki cocuklarının resim boyama kalemlerinden yürütmüşsün gibi :KK70: bide bazı duduşlarda öne doğru cıkarmıs kı dolgun görünsün ay çatladım he :KK70:

ben dün dedim ya herkesin duduşları farklı diye bacımda benım dediğimi kanıtlıyo :d gördüğünüz gibi tabloda bir cok farklı duduş var. bazıları kendi duduşları onu anladım nerden mi? dudaklar fark ettıysenız cok pütür pütür. bi duduş ise çok pürüssüz cok hoş duruyo.arada ki fark kocaman. ayrıca rujun hiç hoş değil. sanki cocuklarının resim boyama kalemlerinden yürütmüşsün gibi :KK70: bide bazı duduşlarda öne doğru cıkarmıs kı dolgun görünsün ay çatladım he :KK70:

gül geç canım hızını alamamış belli :KK70:kötükedihüso

bende öyle yaptım cnm yaolumunekankayizsmile ruju sürmeyi bile becerememiş kenarlarda var ortalarda yokk

arkadaşlar her ne kim resim koymuşsa koymuş.uzatmayalım isterseniz.konu
Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri.tartışmaya dönüştürmeyelim.herkeze iyi eğlenceleropuyorumnanaktan

X