Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benim dudaklarım gayet incedir. dediğin şekıldede cok sürüdm ama cok bellı oldu kalem ve hiç hoş olmadı. 3 bin küsür mesajın var sıtede. bizden kıdemlisin ama bu şekilde mi yazdın tüm mesajlarını yazık bacım ya :KK70: neyse eğlence oldu duduşların ve her kiminse o diğer duduşlar :KK70: bebem dediğin gibi kime anlatırsan anlat biz ilk kez dudka görmüyoz hepımızde cesıt cesıt var sağa kaydır sola kaydır aynı duduş:KK70:
senin kalemınde cok iş var dolgu enjekte edıyo heral :KK70:
[

Son düzenleme:
QUOTE=hiliba;13558040]şekerim benim kimseye yalan borcum yok.benim dudaklar daha geniş öylemi.herkez biraz gülümseyince genişlemiyor mu.ay canım yani.aç webcam göstereyim kendimi...
bukadarda uzatmanın anlamı yok.ayrıca kalemlere kenarlardan gecersen ice doğru incelir.dışa doğru cizersen dolgun gösterir..................

sihirli kalemmkaydirigubbakcemile3:KK1::roflol::KK3:

dedim ya kalemi dolguda yapıyo. millet amelıyat oluyo okadar bacım kalemle halledıyo:KK70:kaydirigubbakcemile3

hayır yalan sölicek ne var yani neden başkasının dudağını koyuyosun ki bide madem yakalandın daha neden üste çıkıyosunkaydirigubbakcemile3:eek:lmaz::smiley-cool:

hayır yalan sölicek ne var yani neden başkasının dudağını koyuyosun ki bide madem yakalandın daha neden üste çıkıyosunkaydirigubbakcemile3:eek:lmaz::smiley-cool:

bide msnden cam acacam dedi :KK70: bebişinin dudaklarını kakalamaz bunlar benim dudaklar dıye :sm_cool: inşallah :KK70:

bide msnden cam acacam dedi :KK70: bebişinin dudaklarını kakalamaz bunlar benim dudaklar dıye :sm_cool: inşallah :KK70:

insanalr neden olmadıkalrı biri gibi görünmeye çalışıyo anlamıyorum:eek:lmaz:

bide bizi enayi yerine koymaya çalışıyo ya ayıp yani:1ninca: neyse..:1ninca:

bugünkü dudişlerimm:kedi:
avon ruj var kendilerinde.
altın simli bi pembe,severek kullanıyorumm:kedi:
dudak kalemi hiç kullanmam,hatta nefret ederim :1shok:

a.s.

saolun bebiklerr :asigim:
bu topiği bulduğum iyi oldu vallaa,ben çok severim rujlarıı :dance:

yok artık sayın seyirciler cık cık cık :nazar:

kontes evet arada ugra burası bayagı ıssızlastı :jeyyar:
ruj cok hoş olmus rengi güzelmiş yerimseniben