Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet alttakilerde kahve kalemimi kullandım çok severek kullanırım o kalemimi herkezde sorar her renke uyar çünki.....205 numaralı ..markası sillinmiş barbara bişi yazıyor

BUyrunbenım cnm ekledıgın resımde allta ıkıtane olan koyu renk kalem lı rengı benım dudak rengım gıbı aslını ıstersen ben fazla ruj kullanmam ama dudak rengımde dudak konturumu belırlı yapmak icin bir kaleme ıhtıyacım var ondan sordum

image-3851_4B73D977.jpg
[/url][/IMG]
image-6457_4B73D977.jpg
[/url][/IMG]
kızlar bu ruj mac teymiş ama ben uygun olsun istiyorum sizce aşağıdaki kartelada ona yakın hangisi
yada bu görüntüde ruju nasıl elde ederim marka ve no lütfen?

image-3851_4B73D977.jpg
[/url][/IMG]
image-6457_4B73D977.jpg
[/url][/IMG]
kızlar bu ruj mac teymiş ama ben uygun olsun istiyorum sizce aşağıdaki kartelada ona yakın hangisi
yada bu görüntüde ruju nasıl elde ederim marka ve no lütfen?

bu tarz açık renklerde dudağın kendi rengide çok önemlidir....bana en yakın gelen renk 347 gibi ama daha açık bir tonda olabilir

ama kesinlikle rujun altında kapatıcı kullanılmış bundan eminim:):)

buyrunbenim çok teşekkür ederim cvbın için kapatıcı olabilir, bende kullanırım :)
ama ben 40 ile 53 arasında kaldım :KK43: daha yakın sanki hııı

sevengirl evet o rujun rengi cok güzelmis acık renk rujlara bayılırım
bulabilirsen bu ton bana da haber ver :)

sizlere bakarken aşka geldim hemencik bi kaç tane çekiverdim
sade parlatıcı il resim
2.dde parlatıyısı sildim ric beryy avon hep onu kullanırım esmer oldugumdan fazla bellide olmaz kendi az bi hava katar son resimdede rujum üstüne parlatıcı geçtim gece gece bu kadar oldu

anneannem avondan ruj almış bana nasıl mutlu oldum anlatamam :asigim:hemen fot. cektim
avoncolor trend arkasında no g1 diye baslıyor gerisi silinmiş gibi okumuyor

en sevdigim rujum oldu annenişim aldıgı için

dsc04880l.jpg

Livim çok güzel çok doğal bi renk tam senlikk bayıldım:asigim: Dudaklarının güzelliğini söylemeye gerek bile yok ztn:asigim:

X