Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

masallah cok güzel dudaklarin.rujunun rengde cok güzel :jeyyar:

kızlar ruj renkleriniz harika..bayıldım..resim eklerken altına hangi marka hangi numara old.yazarmısınız rujların..

evirdim çevirdim kırptım fotoğrafı biraz tuhaf oldu ama:1rolleyes:

ruj kullanmam hiç güzel durmuyo bende abartılı oluyo, sadece parlatıcı kullanıyorum o yüzden..

ruj kullanmam hiç güzel durmuyo bende abartılı oluyo, sadece parlatıcı kullanıyorum o yüzden..

ay nekadar güzel dudakların var canım yaa ..burnun da çok güzel maşlah ..

ya ben de foto koymak istiorum ama bceremedim..nasıl yapacağım???:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

dudaaklarımmaa ruj srmeden dışarı çıkmammm
amaaa çoğuu zamann aynaya bakmadann süreriimm vee çok uğraşşmammm

Son düzenleme:
ya ben de foto koymak istiorum ama bceremedim..nasıl yapacağım???:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

arkadaşşmm imageshack.us adresine gir ve çıkan yere resmini yükle

host it yapp

en altta show advantage linking yazio

tıklaa altta bi şey açılacakk

ordaa çıkan ve http ile başlayan yerin hepsini kopyala brda forma gel..dağ resmine tıkla ufak mini bi pencere çıkacak.orda http yazacaktır yine.onu sil çünkü kopyalayacağın adresn başında dayazıo.sonra onu sildikten sora imageshack.us'tan kopyaladıın adresi oraya kopyala vekaydet desengözlerimebaksanab

Bunlarda benden 1.Resim She Ruj valla ben çok sevdim :)
2.Resim Avon Glazewear Metalic avon (pink shine)
3.Resim İnnova

Eğer ruj sürersem bazen etrafına beyaz kalem sürerim sonra dudak rengi kalem ve dudak rengine yakın ruj böyle seviyorum :sm_cool:

tweety dudakların çok güzel maşallahh küçük ve dolgun rujunun rengide çok güzel ben o tonları çok severimm

ilk gordugumde kime benzettim biliyomusun hani Kenan Imirzalioglunun sevgilisi varya(adini suan unuttum)iste ona ben cok beyenirimde onu....umarim kizmadin...cok guzelsin anlasilan...massallah,masssallah

Bende bi ara kuş gagası gibi dudaklarımın resmini göndereyim bari:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…