Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
princess ve ilaydahey maşşallah dudaklar çok güzel.rujlarınızın rengide çok güzel..

ilaydahey numaralarını ve markalarını yazar mısın canım çok güzelllllerr dudaklarda öle:)

ben genelde açık tonlar kullanabiliorum gözler yeşil bi de beyaz tenli olunca koyuu çok tuhafıma gidio süremiorum maaleseff livim.hele hele bi kere yanlıklıkla yurtta arkadaşın kırmızı rujunu merak ettim sürdüm o da kuruyunca kalıcı oluomuşş siliom siliom çıkmıoo derse o rujla gitmek zorunda kaldımm baya bi dikkat çektimmmm anlıycağın:):):)

kızlar hepinizin dudakları cok hos ama gunluk hayatta bu renkleri kullanıyor musunuz ?

ben kendi adıma ruj kullanmıyorum bile kullanırsam bitane dudak rengi rujum var o kadar bunu pcde gezinirken gördüm hoşuma gitti hiç yoktur öyle özellikle dudak fotom falan hep bakınıorm bu topiğede oyle bende koyayı dedim bulmuşken =)

kesinlikle haklısın gülüm... aslında beyaz ten renkli goze koyu tonlar inanılmaz yakısıyor ama dedigin gibide dikkat cekici oluyor Şeniz

bebegim yasın 17 galiba kımbilir ne kadar cıtır ne kadar guzelsindir ...koyu tonlar surme tabi en guzeli hem dudak tonları yasına cok daha uygun opuyorumnanaktan

saol bebekim güzel sözlerin için =) haklısın canım yaşım 18 sadelikten yanayım zaten ufak ufak makyaj yapıyorum oda göz kalemi ve rimel işte bide baya beyaz tenliyim dediğiniz gibi çok dikkat çekici olabiliyo bundan da hoşlanmıorum boyle devam bakalım :CüvCüv:

barbieveken rujlar da dudaklardaa güzel maşallahı varr renklerini numerolarını ve markalarını yazar mısın canımm

teşekkür ederim opuyorumnanaktan

inan hiçbirinin ne rengini ne numarasını biliyorum ama tahminimce ilk resim dandik bir kırmızı ruj
ikincisi nivea nın kırmızı renkli çilekli olan dudak nemlendiricisi
üçüncü resimdekide loreal ın glam shıne simli rujlarından olsa gerek

pek yardımcı olamadım ama büyük ihtimalle böyle:kedi:

hey barbi hey kennnnnn:))):roflol:
canım ilk resimde açıdan dolayı pek belli değil dudak yapın ama rujun rengi hoş.
2 ve 3. resimlerde çok güzel dudaklarının olduğunu görüyorum. maaşallah dolgun dolgun .öpmelik:kedi:

sekerler avonun testerlerini istemıstım en cok begendiklerimi sizinle paylasayım dedim

sagdakı pınk
soldakı ruby in gold

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…