Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende koyayım bari :)alix avien in en sevdigim ruju

Angelina halt etmiş diyorum zemuszemus

bunlarda benden olsun zemuszemus
Cnm maşallah dolgun dudakların far opuyorumnanaktan

eylülümmm al bacumm koyu renk rujjjj sürdüm senin içün
yirim ben bu dudaklarııı :jeyyar:
[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Öpiyimiiiidelikafaduldenopuyorumnanaktan
öp beniiiiiiiiiiiiiiiiii zemuszemus
bugun annemin ucuk pembe rujunu surdum rengini pek begenmedim ama genede koyayım dedim ...flormar nosu 300
bence rengi hoş durmuş cnm ne sürersen yakışıcaktır bu güsel dudaklara livim opuyorumnanaktan
kısım dellendirme benii lmaz:
anladık gösler güsel de dudaklara noluo anam heryer mi güsel :umursamaz:

kırmızı rujum ben ve gamzelerimden biri :)))
vayyy gamzeler insanı zaten bitiriyi dudak desen ona kezaa :asigim:
Bu da benim dudak makyajım.Pembesi koyu ama açık renk çıkmış yaa:umursamaz:

En çok kullandığım renkkzemuszemus

cnm dudakların çok zarif maşallah
renklerde hoşuma gitti zemuszemus

o kampanyadan bende ruj aldım alixden,ama seninkiler gibi ıslak durmuyo:umursamaz:zaten kullanmadan verdim dier makyajlarım gibi..no sunu aldım mutlaka deniycem,teşekkür ederim livcimhihoyyyt

]

kedim benim cok sagol kımbilir senin dudaklarında ne kadar guzeldir

cnm ben uzerinden hafif bir parlatıcı geciyorum ...clinıque gloss un 06 nosu da cok hos onu surup ustunede bunu surersen cok hos ya da herhangi bir parlatıcıyı opuyorumnanaktan

Uvvvvvvvvvv siz neysiniz boyle ya iyi ki erkekler yok topikte adamlar felegini sasardi be,
Aysemayse o gozlere bu dudaklar feci biseysin ya dudaklarini begendim rujun dudaklarin dolgunlugu
ve dislerin cok gusel disler ozellikler bembeyaz kendi ana dislerin mi aceba?(gulunce daha guzel durmus ama hep gul sen:asigim:)

ya kedi cim bu vicks si bende duydum hatta nurgul yeşilçay flimlerinde böle yapıyomuş sürekli yapıldıgı zaman çok zararlı diyolar yaaa ama çok hoş duruyooooooooooooooooooo:)

kedicim ,teşekkür ederim canım benim.uğraşıyoruz işte senin gibi güzelleşmeye!!!...-tatlicadiarzu-:roflol:

Ule kedi acaip farkediliyo biliy misin:jeyyar:
biliyim gıı bilmemiyim zemuszemus
ya kedi cim bu vicks si bende duydum hatta nurgul yeşilçay flimlerinde böle yapıyomuş sürekli yapıldıgı zaman çok zararlı diyolar yaaa ama çok hoş duruyooooooooooooooooooo:)
anam az sürerik bizdeee kaydirigubbakcemile3

Buda niveanın çilekli dudak koruyucusundan
vovvvvvvvv :1shok: dudak koruyucu süper olmuş hemde doğal duruyo :lepi:
Kırmızı rujummmmopuyorumnanaktan

ayy narin dudaklarına kırmızı çok yakışmış cnm opuyorumnanaktan
kedicim ,teşekkür ederim canım benim.uğraşıyoruz işte senin gibi güzelleşmeye!!!...-tatlicadiarzu-:roflol:
uğraşma yewrım seni ben tescilledim sen zaten güselsin :jeyyar:

ay çok mersi şekerim.yaşasııııınnnnnnn tescilliyim artıkın!!!...:lepi:-tatlicadiarzu-

kızlar aslında ruj daha koyu ama açık çıktı fotolarda.
flaslı ve flassız
[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…