Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
düş dudaklarn süper ya kalemle çizilmiş gbii maşşş valla

dudakları böle yapmanın bi yolu varmı bi topic de buna açsanız zemuszemus

yerim senin gamzeni ben.rujun ve dudakların ise 10 numara

wışşş:1shok: bir afet gördüm sanki anacımm bu dudklar ne büleee maşallahhh

oy oy oyy utandırdınız beni :kedi: Benim dudaklarım çok renksiz normalde onun için hep birşeyler sürüyorum kırmızıda favorimdiropuyorumnanaktan

Buda vişne çürüğü gibi bi renk ama dudakta daha hafif duruyor..
Resimlerde biraz bulanık oda ortamında flaşsız çekince böyle oluyor..

seker ben senin sorunu anlamadım dudakları boyle yapmanın derken ?

dusum
seni fot.nı gormustum oradan dudakları biliyorum ama boyle daha hos olmus ben son yaptıgın visne curugu rengini daha cok begendim kırmızıya nazaran bu daha hos olmus bi de nude tonları dene bence

Anam dus bunnar ne boyle gercek mi bu dudaklar, nan bisi deil erkek sineklerin kani kaynicak dusun:jeyyar:

süper görünüyor

eski bir fotona denk gelmiştim düş, orda mı dudakların ince çıkmış, burda mı dolgun?
dolgun gösteren ruj mu kullandın?
gerçekten çok güzel olmuş. vereliniortak

tamam canım birde öyle deneyiim bakayım dudaklarım çok çatlıyor benim ve renksiz kalıyor onun için biraz koyu renkleri tercih ediyorum dediğin gibi deneyim tatlımopuyorumnanaktan

Anam dus bunnar ne boyle gercek mi bu dudaklar, nan bisi deil erkek sineklerin kani kaynicak dusun:jeyyar:
:roflol: :roflolpuyorumnanaktan
süper görünüyor

eski bir fotona denk gelmiştim düş, orda mı dudakların ince çıkmış, burda mı dolgun?
dolgun gösteren ruj mu kullandın?
gerçekten çok güzel olmuş. vereliniortak
Hangi resim acaba canım bilmem ki burda collezzione dan aldığım küçük rujlardan sürdüm
düş dudakların çok hoş tatlım

Teşekkür ederim canım:asigim:

bugün hic resim eklemedigim topiklere resim ekliyorum...

bir iki rujum vardir ama disarida hic kullanmam öyle bazen evde heveslenip sürerim, aradabi parlatici kullanirim yoksa öyle asliskanligim yoktur

nedense dudaklarimi hic bir zaman sevmedim isinamadik birbirimize :sm_confused:

dudak üstündeki tüyleri hic almadim sizce almammi lazim? cokmu belirgin?

yok canım o kadarda göze batmıyo.bence hiç bulaşma.sonra hep uğraşırsın o tüylerle.dudaklarınında hatları çok güzel.

meryem oldum bittim dudaklarına cnm yaaaaaaaa supersin masallah ya

benim dudaklarımın kalınlıgı esittir ama alt dudagımın daha kalın olmasını ıstemıssımdir angelina gibi yani senin oyle cnm ne kadar guzelll of bayıldımmmm

nerde tüy var be:dilcikar:hiç belli değil canım elleme benceyerimsenibenallah nazardan saklasın dudakların fittt fuuuu:lepi:

ilk fotoda yok gibi zaten 2.de ışıktan olsa gerek hafiften görünmüş ama dokunma derimzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…