Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güzel bi dudak yapın var canım doğalsın:nazar
liv85 dudakların aynı angelina jolue heeeee:jeyyar::
angelina hastası oldugum bir hatundur ah bebegim keske benzese :asigim: benim alt dudaklarım onunkıler kadar kalın degil
Öldüm bittim dudaklarinaaaaa:kedi::kedi:öpüveren biyocukk
Şeniz
oyoy oyyyyyyyy cok guzel masallah cnm ya ama keske bi de rujunu yazsan yewrum ...bu arada opucugumede unutmayım Şeniz

eylul kızzzz tamam koymucam artıkınnnnn

Son düzenleme:
cancuuuu:jeyyar:öp beni bakam muhahaha:roflol:

livv koy kızzz sen bana bakma ama strese giriyorum haberin olaaa muhahaha:roflol:

Son düzenleme:
ay ay ay düşşşşşşş bayıldım..rujunun rengine duduk yapın zaten harika çok güzel olmuşşşşşşşşşşşşşş opuyorumnanaktan

düş yerim ben senin o gamzelerini yaaaa.yerimseniben
bayılıyorum gamzeli insanlara , neden bende de yok diye çok ah ettim, şimdi gamzede yapıyorlar tıp çok ilerledi ama benim kociş yok diyor.:1no2:
bu arada dudaklarında gel beni öp diyor ha. dolgun dolgun ve öpülesi dudaklar.kırmıız çook yakışmış vazgeçme o renkten...:lepipuyorumnanaktan

ay ay ay düşşşşşşş bayıldım..rujunun rengine duduk yapın zaten harika çok güzel olmuşşşşşşşşşşşşşş opuyorumnanaktan

rotus canım teşekkür ederim rujum cecile 23 numara :)opuyorumnanaktan
oqua :kedi: utandım valla teşekkür ederimopuyorumnanaktan

çok güzel dudaklar gördümmm :)) gamzeli fıstıklara ben bilee hayran kalıyorumm kız halimle. çok severim gamzeyii bende yok ama kıskanmadımmm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…