Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tsk ederim canim rujlarini görmek isterdim hangini ne zaman kullanyiorsun :1shok:
dudak renginde ..... marka önerebilirmisin peki canim
cekerim resimlerini koyarım.bir dukkanda ben acarım eminim :lepi:
tabiki yalnız dudak tonunda begendigim az ruj var.İlki MAC honey lovedir ikincisi MAC velvet teddy ve rimmel in 77 asia tonu

kızlar hepimizin kadınlar gunu kutlu olsun a.s.=)
bugun aldıgım alix avien rujum rengi cok naturel duruyor =)
dsc00150ffm.jpg
bebek gibi zaten kendide.dudakları da bebek gibi şakkıdı
ve kesinlikle karakteristik...

Son düzenleyen: Moderatör:
angelinanın dudaklarını begenmeyenler için koyuyorum ...begenilmeyecek hiç bi yanı yok ...
angelina+jolie

vallahi hiç beğenmiyorum şu kadını
koca kafadan başka bişey yok kadında
kaşlar şekilsiz
gözlerinin şekli belirsiz,sadece renkli olduğu için ilgi çekiyor
dudaklar aşırı kalın,abartıı
haa ama burnu hoşş beğendim delikafadulden

angelinanın dudaklarını begenmeyenler için koyuyorum ...begenilmeyecek hiç bi yanı yok ...
angelina+jolie

Dolgun dudak begenmeyen erkek gormedım.Begenmıyorum diyen de saglam yalancıdır şakkıdı
Haklısın canım begenilmeyecek gibi degil.
frh220083images11072015.jpg

Ya tatlım bir Russian Red de sen yapsana ???

konu başlığını hatırlatayım "kendi yaptığımız dudak makyajı resimleri"
angelinanın yada falanın filanın dudakları değil şakkıdı
lütfen konuyu dağıtmayın!

aha bende bu kadına hastayımmm

monicabelluci.jpg

foto biraz açık ama idare edin kadın kadınayız şurda kaydirigubbakcemile3

ıki Angelina bir Monica ne dudak kalır ne tasaaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Angelina kendisi bir bütün olarak güzel bir kadın ama dudakları hariç.Monica nın dudakları ise tam orantılı ve çok güzel.

Angelina eminim erkeklerin dudaklarını beğenip beğenmemesiyle ilgilenmiyordur. ilgilenecek çok daha hayırlı işler bulmuş kendisine çünkü

Angelina kendisi bir bütün olarak güzel bir kadın ama dudakları hariç.Monica nın dudakları ise tam orantılı ve çok güzel.

Angelina eminim erkeklerin dudaklarını beğenip beğenmemesiyle ilgilenmiyordur. ilgilenecek çok daha hayırlı işler bulmuş kendisine çünkü
işte budur ! sahane yorum !

resim017k.jpg

benim dudaklarda böyle.
idare ediyoruz işte

yaa okypete canım dudakalrın muteşem bayıldımmmm kızz barbie gibisin vanım benim yaaa o saçlar gözler sonunda dudakları da burda görebildik nihayetinde bitanesi harikasınnn rujun rengine de bayıldım demeden geçemeyeceğmm.... dudakalr ne büyük ne küçük tam sevdiğim gibi bebek gibisin maşalaah canımmm maaşalaahh:nazar:a.s.

ImageShack® - Gallery
resim003c.jpg

resim004b.jpg

bunnardaa bendenn
resim006i.jpg

gözek canım seninkilere de bittim canımmm çok şekilli dudağın varr maaşalaahhhhh:nazar:

pic6407.jpg
pic2998c.jpg

all lan gurbıkkkk bunuda begenmee kaydirigubbakcemile2

ayyyyyyy fılovırs kızım senin neren çikin yaaawwww maşallah çok güzel dudakların gözlerin gibi bebeğimm çok biğenedimmmmmdelikafadulden rujun rengi de çok hoşşşşş

1000420w.jpg

1000423.jpg

1000424.jpg

1000384.jpg

Al ahada bu da şişirilmiş kaydirigubbakcemile3

1000452.jpg

:dilcikar: :dilcikar: rencide oldum resmen bütün resimlerimi koyacam şimdi :roflol:

balboceğiii çok güzel senin de dudakların şekilli ve çok hoş duruyor canemmmm rujların da çok yakışmışşşşşş:nazar:

bu da benim yeni lipglosslarım
bu topie de koyim neyim eksik :mymeka:

dsc00062e.jpg

dsc00063dbt.jpg

dsc00065uvm.jpg

dsc00066q.jpg

dsc00067f.jpg

dsc00068i.jpg

:nazar:

bu ne be yıkmışsın yevrim topiğiiii allah seni ne yapmasın nirvana:roflol::roflol:

ana full ihtişammm o ne kibarlıkk o ne sadelik masumluk ayret edilecek şeyyy maaşalaaahhhh

tamam gıı ben de koyammmm akşam barimmmmm

gerçi sen yıkmışsın tozu dumana katmışsın emme nee edelimmm atrıgınn:enbuyukkk:

resim017k.jpg

benim dudaklarda böyle.
idare ediyoruz işte

oo okypetemm seninde ne tatlı dudakların varmış öyle maşallah
ama bence rujun pembesini biraz daha koyu dudak renginde falan seçsen çok daha tatlı durur
ama yinede çok beğendim :lepi:

Yok ben tam katılmıyorum.balbocEGiii nin dudakları cok guzel.myflowers in da gayet hoş.Gözek inkiler gayet dolgun seksi.
okypete ve gurbaa prenses kucuk dudaklar icin dolgunlastırıcılar var onlardan onerırım canlarım,city lips iyi diyorlar,kullanmadım bilemiyorum ama cozum olabilir.

ilarzu ve çubuk,ikinizede teşekkür ederim.a.s.

çubuk, önerini dinleyeceğim.... bir ara, daha koyu renk sürer,resmimi koyarım canım...

kız bu hatun kim çıbık çok hoş yaaaaa kaşa göze burna bak çok biğendimmmm
akraban mı anam:roflol::roflol:

benim şekerim ben tanıyamadınmı :roflol:
kız monica belluci buu
kadın 40 yaşında ama daş daş maşallah :nazar:

ilarzu ve çubuk,ikinizede teşekkür ederim.a.s.

çubuk, önerini dinleyeceğim.... bir ara, daha koyu renk sürer,resmimi koyarım canım...

hihoyyyt

evet evet ben de istiyorummmmmmm

kırmızı mesela aman allahımmmmmmdelikafadulden

X