Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben dine falan sarmadım ki :roflol:
Tanrının kanıtı diyen sensin, ben ona istinaden değinmiştim zaten. :)

neyse, ben cevabımı aldım çok pıstım :roflol: delikafadulden

seviyeli bir kritik icin tesekkur ederim.

birde dudak fotosu ekliyim dedim
yalnız foto çekecem diye dudağımı biraz büzmüşüm garip olmuş kaydirigubbakcemile3
Dudakları buyuk gostermek icin buzulmus gibi bir intiba bırakmıs..mutevazi hoş.rujun rengi guzel.severim

cubugum bak cektim resimleri biraz birbirine benziyor rujlar, dudaklarim bu ara biraz kuru kusura bakmayin
bu pout

bu frozen rose

buda sparkling warm rose
acaba dudak kalemi kullansan daha mı cekici olurdu canım ? birazda parlaklık ?

ust kısımda biraz tasma dısında cok guzel bir ton..cok yakısmıs.

bu da benim yeni lipglosslarım
bu topie de koyim neyim eksik :mymeka:

rujların rengi guzelmiiş.markayı sevmeme ragmen tonları guzel tuttrumus.kucuk fakat bıcımlı dudaklar.lancome onerırım bu tonlarda.

cok tatlı dudaklar.gulunce daha da guzel olacak sanki..

Al ahada bu da şişirilmiş kaydirigubbakcemile3

:dilcikar: :dilcikar: rencide oldum resmen bütün resimlerimi koyacam şimdi :roflol:

dişler hafif sarı cıkmıs.arada benımde basıma gelıyor canım .cay kahve falan derken bu hale gelıyoruz
dudakların kesinlikle Pilar ınkılere benzıyor..yok boyle bir benzerlik..

resimde cok mor duruyor canım,daha pembeyse guzel bir tondur

mor pembe karisimi, daha dogrusu bu ruj degil aslinda krem farlardan sürdüm dudagima nedense far olarak pek begenemdim ama böyle daha iyi geldi delikafadulden

dudak kalemi kullaniyorum bazen ama hangi renk hangi renge uyar pek bilemiyorum nedense, genelde zaten parltaicida sürerim üstüne bu resimleri aldigim yeni rujlarin rengini cubuk kraker arkadasima göstermek icin cekmistim aslinda, önerilerini dikkate alacagim bebegim :1hug:

ImageShack® - Gallery

bunnardaa bendenn
guzel bir ton severim.

canım herzamanki gibi cok guzel..renk secimide cok ıyı

benim dudaklarda böyle.
idare ediyoruz işte
kucuk fakat bicimli seninde dudakların..renk guzel..daha dolgun gosterır acık tonlar,dogru secım yapmıssın

dudak tonunda bir kalem alırsan kırmızı ruj ile bile kullanırsın.Bine yakın rujum var artık bu konuda kitap dahi yazabilirim.Far dudagı kurutur onun yerine ruj kullanmak inan cok daha iyi bir secim olur canım.

canım su ruj dudagında iken ten rengi bir kalem ile hat cekip bir resim daha koysana ?

hehe ruj dudaktan çoktan gittisengözlerimebaksanab
amma velakin kalem kullanmıştım zaten. öncelikle tüm dudağa sürüyorum kalemi -rujun kalıcılığını artırmak maksadıyla. ruju sürdükten sonra da kenarlardan tekrar geçiyorum.. dimek ki varlığı yokluğu bir CADIARZU

ten rengi degil ama sanırım..bır dahakine oylde dene birde canım.kulaklarımı cınlatırsın sonucuna :teytey:

ten rengi degil ama sanırım..bır dahakine oylde dene birde canım.kulaklarımı cınlatırsın sonucuna :teytey:

kullandığım tek dudak kalemi bu.bahsettiğin daha açık bir ton olması gerektiği mi acaba?CADIARZU

hayır canım demek ıstedıgım dudak rengin ile aynı tonda bir kalem..ruj surmeden once onu kullan.ustune ruj sur..

astraea'cım...rujunun rengi ve markası nedir acaba...çok beğendim canım...

tsk ederim canim rujlarini görmek isterdim hangini ne zaman kullanyiorsun :1shok:
dudak renginde ..... marka önerebilirmisin peki canim

kızlar hepimizin kadınlar gunu kutlu olsun a.s.=)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…