Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
angelinanın dudaklarını begenmeyenler için koyuyorum ...begenilmeyecek hiç bi yanı yok ...

valla hıc gusel deıllllll one oylee ... gıbıı begenen begenır begenemeyenn begenemess zorlamııı tube tubeee

yahu neden illa sevmek zorunda insanlar zevkler farklıdır sonucta yok inat olmuş illa angelina beğenilcek delikafadulden

ay tartışma yaratma anam şimdi
bende orada gnz illa sevilecek diyor demedim o zaman

Angelina nın dudaklarını ben de beğenmiyorum abartılı duruyor neyine özenirler bilmem Megan falan

dolgun dudak güzeldir Elisha nın dudakları da dolgun ama kibar Natalie ninki de öyle ama Angelina nın kendisi güzel bir kadın olmasına rağmen dudaklarını itici bulurum

daliah tatlım zevkin çok iyi :) son aldığım MAC russian red i bir eklesem nası durduğunu bi görseniz felç olursunuz heralde :) tahmin ettiğimden daha iddialı bir renk çıktı ama sevdim:)
Bebegim sahane durmustur eminim..Koyda bir gozum senlensin..

angelinanın dudaklarını begenmeyenler için koyuyorum ...begenilmeyecek hiç bi yanı yok ...
OFFF OFFF Tanrinin varligina bir kanıttır bu kadın...
Bu kadına benzetilmekte ayrı bir onur benim için..

kızlar bunlarda benden
[/IMG]

[/IMG]
[/IMG]

Son düzenleme:
Bebegim sahane durmustur eminim..Koyda bir gozum senlensin..

OFFF OFFF Tanrinin varligina bir kanıttır bu kadın...
Bu kadına benzetilmekte ayrı bir onur benim için..

daliah'cım,
Angelinayı ben de beğeniyorum, dudağını da falan ama yani, sen neden ilah olarak görüyorsun çözemiyorum...
muhteşem ötesi bir varlık, aman da Tanrının kanıtı çok abartılı olmuyor mu ?

kadınlar, güzel sayılabilmek için illa ki bir ünlü objeye benzemek zorunda mıdır ?

Angelinaya benzemek sana neden bu kadar aşırı bir haz veriyor ?

Lütfen yanlış anlama, yargılama yok dikkat ettiysen, merak sadece...son eklediğin fotoğrafı gördüm, dudaklarının dolgunluğunun dışında bir benzerliğinizi göremedim
(

Yoo bence hakkettigini veriyorum abartısı yok azı var bence.
Cogunluk benzettigi ve basıma devamlı geldigi icinde gurur duyuyorum..Sahane bir varlıga benzetilmek sahane..bir kadın zeka,egitim,kariyere sahipse gzuellikten yana Angelinaya benzetilmekten baska ne isterki..
Yanlıs anlamıyorum tatlım merak etme,biz ırk olarak guzellige fazla duskunuz :içelim: buda benim zayıf yanım.Bir Ajda Pekkan vakasıda 40 sene icinde gelecek yani :))))))

canım, sen de çok güzel bir kadınsın, fakat Angelinaya benzemiyorsun :)

yüz şeklin, kaşın gözün, hiç ortaklık göremedim, dudaklar da dolgunluk açısından yakın, şeklen baya farklı .
fakat yüzyüze görsek belki benziyorsundur bilemem :)

yani sen de sana özel bir güzelliksin, elbette değerini bil zaten. Angelinayı bu denli putlaştırmak, güzellik anlamında pek manalı değil. (benim kendime ait bir yargım, senle ilgili değil :)

Irk konusunda girmeyelim, çıkamayız.

İyi geceler cnm! a.s

Kucuk kelimelere buyuk manalar yuklensede yine kucuk olarak kalırlar..sadece insanin hayal gucune kalır etkileri..Tanrının varlıgının kanıtı olması benim icin essiz oldugunu anlamına geliyor.Cok da derin ulvi manalar aramamak, dine sarmamak lazım bence tatlım.

Herkesin bakısı gorusu algısı farklıdır,beni tanıyanlar imajımla stilimle kendime has tarzımla butunlestırıp fiziksel gorunusumle harmanlayıp benzetirler,tanısmamız lazım yani kaydirigubbakcemile5

Neyse soyle toparlayayım artık dusunecek işin kalmayınca sıkıntıdan guzellige takıyorsun,bunda da iyi ornek edinmek lazım.Taklidi sevmem fakat iyi bir ornek edinmek herzaman cıkıs noktası ıcın iyidir.Bu kadının tescilli taklitcisi Megan Fox bangır bangır bagırıken itiraf ederken kendime cok gormuyorum ornek almayı.
Buarada seviyeli bir sekilde kritik yaptıgın icin benimle cok tesekkur ederim..burda cok alıskın olmadıgım birseydi..

Sanada iyi geceler canım.

Son düzenleyen: Moderatör:

ben dine falan sarmadım ki :roflol:
Tanrının kanıtı diyen sensin, ben ona istinaden değinmiştim zaten. :)

neyse, ben cevabımı aldım çok pıstım :roflol: delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…