Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hülyalım, rujun rengi müthiş, dudakların da çok çok güzel canım benim =)

haaaaaaaaaayydiiiiiiii bismillahhhh buraya da elll atam dedim:))))))))

iyi ki el atmışsın buraya yuppiiihihoyyyt
bebenk gibi yahu cildin negzel çıkmış öle dudaklar da hihoyyyt senin de gülünce üst dudağın yok oluyo mu :roflol: kendiminkine benzettim naniknanik

genelde ruj kullanmıyorum bu da parlatıcılı hali =)kızlar tavsiye edebileceginiz dogal duran ruj var mı...

Nede guzel dudakların varmıs ya Ordek gibi..yanlıs anlama ben ordek gibiyi cok sevdigim dudaklar icin soyluyorum.Bende ördegim ve cok mutluyum :) Kaba tabirle delicious kissable lips :))))) duyan sapık sanacak :) :lepi: sırnaşık şey
tatlım bobbi brown no 27 stonewashed nude..cok tatlı cok dogal dolgun gosteren bir ton.Sırf yine MAC diyeceksin diye MAC ten soylemiyorum vallahi naniknanik a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi ki el atmışsın buraya yuppiiihihoyyyt
bebenk gibi yahu cildin negzel çıkmış öle dudaklar da hihoyyyt senin de gülünce üst dudağın yok oluyo mu :roflol: kendiminkine benzettim naniknanik

yeevrimmmmm çok tişüüküür ederim yok gülünce kaybolmuyolar menimkiler ama alt dudağım daha kalın üsttekinden görüldüğü üzree bibeemm

dişimdeki sararmadan dolayı uzgunum ama eve yeni geldim sayılır 7 kahve sabahtan beri 10 cay bir kac kokteylden sonra bu kadar beyaz kalıyor :))))))))))))))))))))))))))))
chanel in kırmızısı tonunu paylasmak istedim.Gece cıkarken tek favorim.Kırmızı isteyenlere siddetle duyurulur !

wwwwwow dudakların gercekten cok guzelmıs eminim kırmızı ruj mavi gozlerle harika durmustur =) tatlım gun içinde tazeledin mı rujunu hic bozulmamıs duruyor ben kullandıgım rujlar 1 saat sonra yok olup gidiyor =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…