Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Değil mi tatlım yaa :KK1:

Mesela bizim akranlarımız eyeliner, far, ruj, maskara..

Ne bulurlarsa sürüyorlar :KK20:

Ve bence hiç hoş değiller :26::KK53:

Canım sadece makyajla kalsalar yine iyi.

Bizim burda bizim okulun bir altındaki lisede okuyan bir kız var. Kendisini tanımıyorum ama sima olarak biliyorum.

Neyse, bugün hava aşırı soğuktu. Ben pantolonla kalın mont falan giymiştim yine de üşüyordum..

Hava kararmaya başlamıştı, ben bu kızı gördüm. Arkadaşlarıyla gezerlerken bir yerde durmuşlar bir şeyler konuşuyorlardı.

Kıza bir baktım; normalde yazın giyilmesi makbul olan minnacık bir şort giymiş, şortun altına da ugg giymiş :KK52:

Yani şort yazlık, ugg kışlık :KK52: :KK53:

Suratında makyaj var mıydı tam göremedim ama göz kalemi vardı zannedersem..

Bir de bu kız bizim yaşımızda.. Demek istediğim, bazıları insanların ilgisini çekmek için böyle saçma sapan işlere girişiyorlar ve dediğin gibi de hiç hoş değiller. :KK20:

Bizim burda bizim okulun bir altındaki lisede okuyan bir kız var. Kendisini tanımıyorum ama sima olarak biliyorum.

Neyse, bugün hava aşırı soğuktu. Ben pantolonla kalın mont falan giymiştim yine de üşüyordum..

Hava kararmaya başlamıştı, ben bu kızı gördüm. Arkadaşlarıyla gezerlerken bir yerde durmuşlar bir şeyler konuşuyorlardı.

Kıza bir baktım; normalde yazın giyilmesi makbul olan minnacık bir şort giymiş, şortun altına da ugg giymiş :KK52:

Bir de bu kız bizim yaşımızda.. Demek istediğim, bazıları insanların ilgisini çekmek için böyle saçma sapan işlere girişiyorlar ve dediğin gibi de hiç hoş değiller. :KK20:

Amaaan boşver yaa :KK53:

Öyle kişilerle ilgilenecek olanlar çevresinde olacaklar olsun zaten :KK37:

Onlardan bize bir fayda yoktur... Önemli olan seninle olanlar salla :KK3::KK52:

Bizde de çeşit çeşit kız var yaa hangi birini sayayım :KK53:

Amaaan boşver yaa :KK53:

Öyle kişilerle ilgilenecek olanlar çevresinde olacaklar olsun zaten :KK37:

Onlardan bize bir fayda yoktur... Önemli olan seninle olanlar salla :KK3::KK52:

Bizde de çeşit çeşit kız var yaa hangi birini sayayım :KK53:

Sayma canım boşver..

Aslında varya o tipler, haklarında konuşmaya bile değmezler bence.. :KK34:

Edit: Resim boyutu uçtu Tekrar deneyeceğim yüklemeyi:)

Son düzenleme:

Bencede böyle insanlar hos olmadiklari gibi birde gülünc oluyorlar,
bence hersey yasinda yasanmali, cocukken birazda cocukluk genclik dogallik yasanmali tadi cikarmali.
Yarin herkes büyücek ozaman giyi acik sacik yap makyaj vs....
Cocukluga genclige hic birimiz dönemicez.
Aman hepimiz uzun yillar boyunca makyaj yapa bilcez, bazen keske hic makyaj yapmadan cika bilsem diyorum, ama malesef cildim hic hos degil mecbur makyaj yapiyorum.

Dogal olmak herseyden güzel... genceken cildinizin kiymetini bilin....:KK9:

Çok teşekkür ederim çok naziksiniz :)
Benimde şuan aşırı kurudu dudaklarım ne yapsam da düzeltemiyorum çok sinir bozucu.ama kanamıyor.

Sizin dudaklarınız da çok hoşmuş, ben sizinki gibi orta kalınlıkta dudakları seviyorum.maşallah :) :nazar:
Günlük hayatımda pek ruj kullanmasam da bana önerenbiliceğiniz farklı renkler var mı?

.

Nemlendirme için bahsettiğim ürünü kullanabilirsin, eczaneden alınıyor, 23 lira gibiydi fiyatı... :nazar: ben kuruma sorunundan çok faydasını gördüm

ruj rengi tavsiye ediyim etmesinede benim renk skalam size uymaz :44: kırmızı, fuşya ve çukulata renkleri hariç beğendiğim her tonu sürerim.. bu ara gül kurusu arıyorum mesela :KK31:...

çok bariz ben burdayım demeyen her ton sizin içinde uyar bence, elimde sephoranın R15 Decolleti var güzel hafif bir ton, yumuşak yapısı var memnunum...
Avon ANEW serisi rujlarınıda severim, çoğuda size uyar uçuk tonlarda,
yeni yeni tonlarıda çıkmış deneyebilirsiniz...

:nazar:

alıpta yapısından memnun olmadığım çok ruj var, onları tavsiye etmek istemiyorum... :KK19:

dudaklarım çok dolgun diye rahatsız olmayın, dediğim gibi bir çok kadın şişiricem diye maymun gibi görünüyor, sizinkiler gerçekten çok güzel :111: hemde allah vergisi, :KK34:

olmadı değişiriz... :KK9:

:KK3:

.

Dediğiniz nemlendiriciyi hemen alıcam fiyatı da uygunmuş .
Avonun ürünlerini ben pek sevmiyorum ama sephoraya bayılırım :) gül kurusu bencede çok başarılı bir renk size de yakışıcaktır :)
Çok teşekkür ederimm ilginiz için :))

Bencede böyle insanlar hos olmadiklari gibi birde gülünc oluyorlar,
bence hersey yasinda yasanmali, cocukken birazda cocukluk genclik dogallik yasanmali tadi cikarmali.
Yarin herkes büyücek ozaman giyi acik sacik yap makyaj vs....
Cocukluga genclige hic birimiz dönemicez.
Aman hepimiz uzun yillar boyunca makyaj yapa bilcez, bazen keske hic makyaj yapmadan cika bilsem diyorum, ama malesef cildim hic hos degil mecbur makyaj yapiyorum.

Dogal olmak herseyden güzel... genceken cildinizin kiymetini bilin....:KK9:

Aynen öyle ben de cildime zarar verecek hiçbir şey kullanmıyorum...

En fazla kullanacağım şey o resimdeki soft parlatıcımdır...

Ötesine gidemem...

Eğer Allahım nasip ederse daha çook uzun yıllar lazım olacak güzel bir cilt :nazar::nazar: :nazar:

$kk.jpg

biraz karanlık çıktı ama olsun

inglot 152 numara ve maybelline colour sensational 530 fatal red ile yapmış olduğum dudak makyajım :)

$lips2.jpg

$IMG_1042.jpg bu da benim bir kaç farklı tonda ruj kullandım çünkü üstüne kullandığım lipgloss çok ama çok açık ve yoğun bir pembe:KK51:

Eki Görüntüle 644664

tavsiye edebileceğiniz bu ton bi ruj var mı?

Ahh en sevdiğim tonlardan işte bu. <3
Miniğim bu tonu ben kırmızımsı rujları sürüp, sonrasında üstünden baya bir mendille almakla elde ediyorum aslında.
Dudağın kendi renk tonu da önemli bir mesele tabi.
Dudak kenarlarına da, kendi dudak rengimle bütünleşecek hafif bir kalem çekiyorum.
Aynen böyle oluyor.
Yoksa sürdüğün an salt bu tonu verecek bir ürünle karşılaşmadım hiç. :44:

Ahh en sevdiğim tonlardan işte bu. <3
Miniğim bu tonu ben kırmızımsı rujları sürüp, sonrasında üstünden baya bir mendille almakla elde ediyorum aslında.
Dudağın kendi renk tonu da önemli bir mesele tabi.
Dudak kenarlarına da, kendi dudak rengimle bütünleşecek hafif bir kalem çekiyorum.
Aynen böyle oluyor.
Yoksa sürdüğün an salt bu tonu verecek bir ürünle karşılaşmadım hiç. :44:

evet yaa ne kadar güzel değil mi:KK31: harika gözüküyor:KK31: hmm dediğin gibi deniyim bi ozaman çok teşekkür ederim canım=)

X