Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$Fotoğraf1486.jpg $sfujgköç.JPG $Foto027.jpg $Foto054.jpg $Foto222.jpg $Foto286.jpg $Foto553.jpg $Foto14223.jpg

buyrun bunlarda benden olsun...

Herkes ne güzel kusursuzca sürmüş fakat ben aksini seviyorum..Dışarıya hafif taşmış , dudak çizgisinin belirgin olmadığı..Dudaklarım zaten dolgun fakat o şekilde sürdüğümde dudağımın çok seksi olduğunu söylerler fakat hilee diyemem :).. :KK51::KK51::KK51::KK51:

Son düzenleme:
bunlarda benden :KK8:

Eklentiler

• $02012012258.jpg
    $02012012258.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 54
  • $02012012269.jpg
    $02012012269.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 39
.....................

Eklentiler

• $Fotoğraf0500.jpg
    $Fotoğraf0500.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Çok güzel bir renk cidden. Ben de hep bu tonlarda ürünler kullanıyorum dudaklarım için.
Beyaz ten ve koyu saç ikilisi için olağanüstü güzel bir seçim. :KK69:

teşekkür ediyorum canım =) evet kesinlikle beyaz tene en çok yakışan renklerden:KK69: ve rujun kalıcılığınıda çok sevdim pretty serisini tavsiye ediyorum kesinlikle =)

teşekkür ediyorum canım =) evet kesinlikle beyaz tene en çok yakışan renklerden:KK69: ve rujun kalıcılığınıda çok sevdim pretty serisini tavsiye ediyorum kesinlikle =)

Ben o seriden iki tane ruj aldım ama hiç yakışmadı bana renkleri. Pembemsi tonlarda durdu dudağımda ve bana pembe hiç yakışmaz. Bir de kutudakiyle dudağa sürülünceki rengi aynı değil. Her dudakta da farklı duruyor tabi, tonları farklı çünkü dudakların. Zaten ben hiç ruj kullanmıyorum. Dudak kalemi sürüyorum. Ruj kalmıyor dudaklarımda çünkü. Silinip gidiyor.

ben ruj degılde dudaklarını begendım :) üst dudagında sılıkon yada dolgu varmı:KK30:

teşekkür ederim ama yok =)

Ben o seriden iki tane ruj aldım ama hiç yakışmadı bana renkleri. Pembemsi tonlarda durdu dudağımda ve bana pembe hiç yakışmaz. Bir de kutudakiyle dudağa sürülünceki rengi aynı değil. Her dudakta da farklı duruyor tabi, tonları farklı çünkü dudakların. Zaten ben hiç ruj kullanmıyorum. Dudak kalemi sürüyorum. Ruj kalmıyor dudaklarımda çünkü. Silinip gidiyor.

banada açık pembe tonları yakışmaz hiç:KK50: sevebiliceğini düşündüğüm bi ruj var sana msj atarım canım çok doğal bi renk =)

X