Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Benim dudaklığım yeterince dolgun olduğu için doğallık veren renkler tercih ediyorum.Hafif kahverengi tonları,Parlatıcılar,Dudak rengime yakın renkler.... gibi

Kırmızı rengini de seviyorum ama onu saçlarımı topladığım zamanlar tercih ediyorum.Veya saçlarıma ıslak görünüp verdiğim zamanlarda...

Eklentiler

• $fotoğraf0176.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Canım dudaklarına bayıldım.Harikasın.Dünyanın en güzel dudaklarından birine sahipsin.

Bu doğal 0 ruj olan dudağımm

Bu kıppkırmızıı olan rujum

Bu da nar çiçeği renginde olan rujum

Bu da pespembee olan rujumm

Bu daa sade ve sadece parlatıcı

Ohaa yaa... Süper ötesi. Minik bir ağız ve dolgun dudaklar. En sevdiğim... Benimki de böyle söylemesi ayıptır. Neysee...
Barbara Bort'u da ilk kez duydum. Büyük kozmetik mağazalarında mı bulunur bu? Ten rengimiz de aynı kendime bu renk tonları çok yakıştırıyorum ama ben böyle koyu bırakmıyorum. Sürüp üstünden siliyorum hep. :) Bir de kalıcılığı nasıl bu markanın onu da soriim... :93:

Tesekkür ederim canim iltifatin icin...
Ben hobi parfümeriden almistim yillar önce, hala vardir herhalde bu marka. Ben de aslinda bu tonlarda ruj arayan bir arkadas icin cekmistim bu resmi, hazir cekmisken koyayim dedim, normalde böyle sürmüyorum yani. Önce nemlendirici sürüp üzerine bastirmadan bunu sürüyorum sonra biraz pudrayla matlastiriyorum. O sekilde daha dogal ve abartisiz oluyor... Pek kullanmadigim icin kaliciligina dikkat etmedim acikcasi..

nivea ve golden rose nemlendiricilerini üst üste sürdüm, bi de etrafına kalemle çerçeve yaptım, görüntü kalitesi berbat ama renk iyi çıkmış

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…