Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$Adsız.png

bu rujumda avonun color trend ilk çıkan rujlarından biri...

YSL

Sensual Silk

no2hw.jpg

üyeliğini iptal etmişsin belki denk gelirde görürsen teşekkürlerimi hortumla fışkırtıyorum.. :KK71::KK71::KK71::KK66::KK66::KK66: aradığım doğal ruj renginin markasını ve tam istediğim tonunu belirtmişsin ve eklemişsin.. kaç gündür google nude lipstick olan ne kadar marka ve ton varsa arayıp duruyordum ama istediğim bu rengi bulamıyordum bulsamda marka ve nosu olmuyordu.. tekrardan çok sağol En Büyük KK

Benim dudaklığım yeterince dolgun olduğu için doğallık veren renkler tercih ediyorum.Hafif kahverengi tonları,Parlatıcılar,Dudak rengime yakın renkler.... gibi
$fotoğraf0167.jpg
$fotoğraf0168.jpg
$fotoğraf0174.jpg
$fotoğraf0175.jpg
$fotoğraf0178.jpg
Kırmızı rengini de seviyorum ama onu saçlarımı topladığım zamanlar tercih ediyorum.Veya saçlarıma ıslak görünüp verdiğim zamanlarda...

Eklentiler

• $fotoğraf0176.jpg
    $fotoğraf0176.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Benim dudaklığım yeterince dolgun olduğu için doğallık veren renkler tercih ediyorum.Hafif kahverengi tonları,Parlatıcılar,Dudak rengime yakın renkler.... gibi
Eki Görüntüle 242460
Eki Görüntüle 242431
Eki Görüntüle 242432
Eki Görüntüle 242433
Eki Görüntüle 242442
Kırmızı rengini de seviyorum ama onu saçlarımı topladığım zamanlar tercih ediyorum.Veya saçlarıma ıslak görünüp verdiğim zamanlarda...
Canım dudaklarına bayıldım.Harikasın.Dünyanın en güzel dudaklarından birine sahipsin.

Bu doğal 0 ruj olan dudağımm:KK61:

$doğal.jpg

Bu kıppkırmızıı olan rujum:KK54:

$dssdvfv.jpg

Bu da nar çiçeği renginde olan rujum :21:

$şfdlflf.jpg

Bu da pespembee olan rujumm :KK31:

$hhhh.jpg

Bu daa sade ve sadece parlatıcı :KK61:

$utyrgf.jpg

Ohaa yaa... Süper ötesi. Minik bir ağız ve dolgun dudaklar. En sevdiğim... :KK16: Benimki de böyle söylemesi ayıptır. :KK37: Neysee...
Barbara Bort'u da ilk kez duydum. Büyük kozmetik mağazalarında mı bulunur bu? Ten rengimiz de aynı kendime bu renk tonları çok yakıştırıyorum ama ben böyle koyu bırakmıyorum. Sürüp üstünden siliyorum hep. :) Bir de kalıcılığı nasıl bu markanın onu da soriim... :93:

Ohaa yaa... Süper ötesi. Minik bir ağız ve dolgun dudaklar. En sevdiğim... :KK16: Benimki de böyle söylemesi ayıptır. :KK37: Neysee...
Barbara Bort'u da ilk kez duydum. Büyük kozmetik mağazalarında mı bulunur bu? Ten rengimiz de aynı kendime bu renk tonları çok yakıştırıyorum ama ben böyle koyu bırakmıyorum. Sürüp üstünden siliyorum hep. :) Bir de kalıcılığı nasıl bu markanın onu da soriim... :93:

Tesekkür ederim canim iltifatin icin... :KK61:
Ben hobi parfümeriden almistim yillar önce, hala vardir herhalde bu marka. Ben de aslinda bu tonlarda ruj arayan bir arkadas icin cekmistim bu resmi, hazir cekmisken koyayim dedim, normalde böyle sürmüyorum yani. Önce nemlendirici sürüp üzerine bastirmadan bunu sürüyorum sonra biraz pudrayla matlastiriyorum. O sekilde daha dogal ve abartisiz oluyor... Pek kullanmadigim icin kaliciligina dikkat etmedim acikcasi..

$Görüntü083.jpg nivea ve golden rose nemlendiricilerini üst üste sürdüm, bi de etrafına kalemle çerçeve yaptım, görüntü kalitesi berbat ama renk iyi çıkmış :KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
X